• güncel rekabetçi haritalarında;

bind
    ascent
    icebox
    lotus
    sunset
    split
    breeze

bulunan oyun.

fracture, pearl ve haven şu yok yok, bunlara ufak değişiklikler gelecek ve harita havuzu yine değişecek. pearl ve fracture'ı geri getirmek için ascent'i kaldırırsanız bir daha oynayanı siksinler. haven'ı zaten kaldırdılar, oyunun en dengeli 2. haritasıydı, yine en dengeli map'i olan ascent'i kaldıracaklarına dair söylentiler var, sırf e-spor'a uygun diye saçma sapan haritalar güncel olacak. harita seçme zaten yok, olsa kimse sunset, icebox, breeze oynamaz.

yeni silah outlaw oynamak çok keyifli, kj tareti ve outlaw ile lotus a side kitliyorum hehehe. phantom'a alıştım, smoke içi spray için bol bol kullanıyorum, değerini bilmemişim 4 senedir. e-spor maçları izleyince anlıyorsunuz bunu. 500 saat oynamışım, en çok kill aldığım 3 silah vandal, op ve guardian.

yaş 34, rank silver 3, 30 yaş üstü, refleksleri eskimiş* bu ranklardaki arkadaşlar ulaşabilir.
  • tüm karakterleri açtık

10 bin kingdom kredisi tekrar doldu.

sanırım artık bi cacığa yaramayacak bu kediler.
  • eğer internete pc'den wifi ile bağlanıyorsanız ve wifi'da sık sık kopmalar meydana geliyorsa (hatta wifi adaptörü ortadan kayboluyorsa) sebebi vanguard'dır ve pc'nizin anasını bellemiştir. doğrudan uninstall edin, ardından tekrar yükleyin. yine aynı kopmalar yaşanıyorsa vanguard'ı uninstall edip bir daha valorant fln oynamayın :) zaten bence valorant hiç oynamayın. oyunu bıraktıktan sonra sıfırdan işletim sistemi kurulumu yapmayı da ihmal etmeyin.

hatta bios'unuzu da resetleyin amk. yeniden bios kurun.

daha da abartmak isterseniz anakarttaki wifi ve lan adaptörünü değiştirin. lehim fln gerektirecektir tahminen. alternatif olarak anakartı çöpe atabilirsiniz.
  • valorant, riot games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir taktiksel birinci şahıs nişancı (fps) oyunudur.

valorant, takım arkadaşlarınla sesli ve yazılı iletişim kurarak bomba kurmayı veya çözmeyi amaçlayan bir fps oyunudur.

valorant oyununda saldıranlar ve savunanlardan oluşan 2 takım bulunmaktadır. saldıranların görevi bombayı kurup onu süre bitene kadar korumaktır, savunanların görevi ise saldıranları bomba kurma bölgesine girmelerine izin vermeden bombayı kurdurtmamaktır.
hesabın var mı? giriş yap