6151 entry daha
  • baharın cam gibi güneşi ve hafif esen meltem ... elbette güzel ama kapalı ve gri havanın verdiği huzur, bir de yağmur varsa offf tadından geçilmez.
    en sevdiğim. kapalı hava, depresif yada içe dönük ruh halini yansıtmaz bana göre. aksine içimi müthiş bir rahatlık kaplar. kendimi çok iyi hissederim. zamanda yavaşlama olur sanki. sakinlik ve huzur hepimizin aradığı bu değil mi? işte o yağmurlu kapalı gri hava bana bunu veriyor.
  • yağmurlu veya yağmursuz fark etmeksizin sadece gri havaları seven insanlar da vardır benim gibi. huzur doludur. çevremde benim gibi bir tek insan yok. herkes güneş enerjisiyle çalışıyor sanki (aslında haklılar). ama güzel havalarda herkese gelen kıpır kıpırlık beni huzursuz ediyor. dingin hissedemiyorum kendimi.
  • d vitamininden yoksun, melankolik, depresif, göz altlarında torbalanma ve gittikçe koyulaşan renk değişimi olan insandır. uzak durulası.
  • sezonu kapatmanın mutsuzluğu içerisindedir. başlıyor vıcık vıcık pislik yaz günleri.
  • pluviofil'dir.sahsen bende çok severim.
  • içim açılıyor resmen. battaniyemi örtüp sevdiğim bir dizi açmışım, kedim dizimin dibinde göbeğini açmış yatıyor. keşke hep bu zaman diliminde kalsam dedirtir insana.
  • nasıl yapıyo bilmiyorum ama tebrik ediyorum bu sevgisini. ben hava azıcık bulutlansa hemen hayattan tiksinme moduna giriyorum. nefret ediyorum yağmurlu havadan. trabzon'da yaşarken yine bir nebze çekiliyodu çünkü şehir yeşil ve ferahtı ama istanbul gibi yerde şehir üzerime üzerime geliyo sanki.
    allahtan dileğim hep güneşli ama çok sıcak olmayan bir yerde yaşamak.(varsa tabii)
  • böyle havalarda sakin, slow bir müzik eşliğinde uzun yolda araba kullanmanın verdiği tatlı huzura bayılırım.
  • aynı zamanda mazoşizme yatkın olduğunu düşündüğüm insan tipi..
  • genel olarak depresiftir. yaz insanıyle ekseriyetle anlaşamaz.
23 entry daha
hesabın var mı? giriş yap