• bir şehit ailesinin yalandan baygınlık geçirdiğini düşünebilenler olduğunu bize göstermiş ailelerdir.

kendimden örnek vermek istemiyorum, istemem hiç.
    yalnız allah evlat acısıyla terbiye etmesin be hacı.
    sen gel vazgeç bu yalandan bayılma teorinden. ayıp oluyor bak.
    hele bugün yapma şu trollüğü, ne olur?
    olmaz mı?

zorunlu ekleme: böyle utanç verici bir başlığın ilk entrysi değildi elbette yazdığım. ama ilk entrynin bir şekilde silinmiş olması söylediklerimi geçersiz kılmıyor. öyle.
  • chp'li, mhp'li, bdp'li veya başka bir partinin oy verenidir. sırf akp'yi, hükümeti zayıf düşürmek için evlat acısını kullanıyordur. atacaksın bunları silivri'ye!
  • (bkz: şerefsiz)
  • onu bilmem ama şehit olan kardeşinin cenazesinde yanaklarina ay yıldız cizdirip kamuflajla selam veren gordum. bilinçli veya bilinçsiz ama birileri kullanıyor
  • haklarında böyle birşeyi yazma cüretini gösterenlerin tez zamanda evlat acısı çekmesini istemek götümüze girebilir mi acaba diye düşünmemizi sağlayan şerefli ailelerdir.

ey şehit aileleri, bu millet var oldukça bizler arkanızda olacağız ama maalesef bazı orospular da bu dünyaya ucube çocuklarını sıçmaya devam edecektir.
  • "kadının veya adamın evlat acısından beyni, yüreği patlamış orada kameramı düşüncek, tabi böyle bi günde çok mantıklı bi başlık olmuş, ancak onun yaşadığını yaşarsan anlarsın, eminim baban sana evlat acısı nedir öğretmemiştir" diye bi cümlü kurdurtan, kendilerine sabır dilediğim ailelerdir.
  • birilerinin düşünce sıçmalarına konu olmuş olan allahtan kendilerine her zaman sabır dilediğim ailelerdir. zira bu ülkede bir tek saçmalamanın sınırı yok, bugün bu sözlük sayesinde iyice gördük bunu.

evlat acısının nasıl bir şey olduğunu allah kimseye tattırmasın, hatta bu başlığı açana da böyle bir acı hiç değmesin, zira kendimiz yaşamasak bile evlat acısı çekenlerle karşılaşmışızdır hayatımızda. benim teyzem bunlardan biri, şehit olmadı oğlu bu vatan için ama 26 yaşında trafik kazasına kurban gitti bundan 16 sene önce. bugün bile ziyaretine gittiğimde oğlunun bahsi açıldığında hüngür hüngür ağlayabilen bir kadın o. eşimi kaybettim, annemi kaybettim, babamı kaybettim ama hiçbirinde canım oğlumdaki gibi yanmadı diyen bir kadın.

ister trafik kazası olsun ister bir hainin kurşunuyla şehit düşmüş olsun, orada canınızdan can koparken ne vekil ne kamera ne bakan görmez insanın gözü. göremez. öyle bir acının tahayyülü çok zor. ama tabii böyle korkunç bir acı üzerinden bile gelip boş boş konuşmak kolay.
  • bir vicdansızın subjektif gözlemidir ancak. doğru olup olmadığını anlamasının tek yolu var. dogville filmini izleyenler bilecekler, finalde olur. ayrıca (bkz: edeb ya hu)

--- spoiler ---

çocuklarını tek tek öldürün, ta ki anneleri ağlamayı kesinceye kadar.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap