aynı isimde "yalı çapkını" başlığı da var
  • nereden buluyorsunuz böyle saçma sapan kasvetli konuları ya. kadın çığlığı olmayan bir tane dizimiz olmayacak mı bizim?
  • youtube’dan 5 dakika izledim konuyu anladım öyle bir dizi. kadınların aşağılandığı diziler tepki çekince bu sefer aynı konuyu“gerçek bir hayat hikayesi” diyerek yayınlıyorlar. gerçek hayat hikayesi olması boktan senaryoyu değiştirmiyor. ülkemizin yüzde 80’i psikopat hepsinin hayat hikayesini yayınlamaya kalkarsan kandan ekranı göremeyeceğiz zaten. komedi dizileri mutlu aile dizileri yayınlayın ki yurdum insanı biraz feyz alsın. gerçi senaristlerde suç yok. suç bizim aptal, hayalperest, para avcısı, zavallı, tek haneli iqlu insanlarımızın. bu ülkeden bir bok olmaz. ne desem gg
  • iğrenç bir dizi. ölmüş kardeşinin karısıyla beraber olan bir herif ve ölmüş oğlunun karısıyla beraber olan bir herif daha. baba oğul aynı evin içinde aynı kadınla yatıp kalkıyorlar. bu ne ya? hamamda kızları kabak seçer gibi seçen bir kadın. mide bulandırıcı bir konu.
    güya gerçek hayattan uyarlanmış, ben o hayatın ta amk. esra erola çıkanların hayatlarından da dizi yapın, aynı senaryo nasılsa.
  • diziyi henüz izlemedim ama fragmandan anladığım kadarıyla ağlak bir kadın trajedisi olarak başlayacak ama ağlak kadınımız tahminen beşinci bölüm gibi ayağındaki babetleri çıkartıp stilettolarını giyerek gözyaşlarını tarihe gömecek ve esas oğlanımızı kendine aşık edip onu şirret bir plaza kadının elinden kurtaracak.
  • lbgt öğelerin olduğu dizi.

bir kadın çırılçıplak soynuyor, karşısındaki kadınlar ise memesine, vajinasına bakıp beğeniyor. bu baya açık kanalda oluyor. ne günlere kaldık.
  • can sıkıntısından bu tarz dizilerin ilk bölümünü izleyip ne kadar saçma olduklarını görüp eğleniyorum. bu dizi de çok eğlenceliydi.
  • dizi çok basit bir hikaye ile başladı, güneydoğuda yaşayan iki kız kardeş var babaları kızlarına değer vermeyen eski kafalı biri. kızlardan biri üniversite okumak istiyor diğeri de koca. koca isteyen büyük olduğu için zengin ailenin şımarık oğluna, oğlan da sürekli pompada her saniye her kadını aldatan bir tip, istenecekken şımarık oğlanın tesadüf eseri yolda karşılaştığı güzel genç kız büyük kızın kardeşi çıkıyor ve onu istiyor. küçük kızın dünyası alt üst oluyor falan. tabi başta evlenmek istemeyen şımarık oğlan ne hikmetse bu kızı istiyor. baba da veriyor gidiyor.

not: şımarık oğlan bi kızla basılmış diye dedesi memleketten uygun biriyle evlendirmek istiyor.

çocuğun babası da aynı şekilde evlendirilmiş o da ölmüş abisinin karısıyla cima eyliyor. kendi karısı da yan odada uyuyor. şımarık oğlanı abisinin karısının yumurtalıklarında kist var çocukları olmuyor. kadın bunu anlatıyor alacaklar diyor yumurtalıklarımı, adam da kimsenin sana bi şey yapmasına izin vermem diyor.

olm bu senaryo tıp lisansı olan bir insan tarafından gerçek bir hikayeden uyarlanmış, tıp lisansı olan biri. doktor alınması gerekiyor diyorsa en fazla başka bir doktora danışırsın başka yollarını ararsın. bunu duyduktan sonra ilk diyeceğin şey sana kimsenin bi şey yapmasına izin vermem olamaz . bu sahnede yarıldım ben.

bu çocuğu olmayan kardeşimiz de geceleri yüksek baslı müzikler dinliyor onun hikayeye katkısı nedir ilerleyen bölümlerde gösterirler.

dedemizin ayaklarını ölmüş oğlunun karısı yıkıyor yıkarken de kayınbabasına halleniyor.

evin temizlik çalışanı bir koca bir oğul sahibi 30-35 yaşlarında bir kadın ki bence kadrodaki en güzel kadın. şımarık oğlan evde yokken onun yatağına yatıp diziyi berlin in berline çevirecekken uyuya kalıyor. bence o sahneler gösterilmeli hikayeye katkı açısından.

şunu da ekleyeyim ve bitireyim, şımarık oğlan, annesi, sevgilisi, çocuğu olmayan abisi ve onun karısı ama özellikle şımarık oğlan rezalet bir oyunculuk sergiliyor, emre altuğun da rolüne alışması ve inanması lazım, inanmadığı çok belli.

teşekkürler
    saygılarım sevgilerimle....
  • dizide bütün o bildiğimiz klasik zenginlik aytımlarını görüyoruz, flarlı otoriter baba, sabah kahvaltısında sıkma portakal suyu, yalıya nazır tekne, hizmetçilerle kapıcı usulü bas konuş iletisimi, bavulu hizmetçinin hazırlanması, tüm kalabalık icinde yalnız iki zenginin güneş gözlüğü takması vs. vs.

dizinin en gerçekçi yanı antepteki cimri babanın kızlarına olan muamelesiydi, o hangi seviye cimrilik ümstad, şapka çıkardım. hele alışveriş yapıldığı sanılsın diye her seferinde aynı kaliteli torbalarla kızları çarşıya gönderip içine pazar eksiklerini aldırtmak... subhanallah ileri bir seviye.

dizi gerçek hikayeden uyarlamaymış.
  • dostum yalı çapkını demişsiniz ama bu gümüş'ün bol iç içe geçmiş versiyonu. yapıldı aynısı.
  • yeter ya. insanları, özellikle kendi milletimi aşağılamayı istemiyorum ama, kim izliyor ya bunları? bir yoklama çekilsin, yarın bi savaş falan olursa meat shield olarak kullanırız.
    tamam hakaret falan etmicem, zevk meselesidir diyip geçicem. ama bula bula bu ismi mi buldunuz arkadaş.
    dizinin bir varlığı olsa sırf şöyle bir eserle yan yana durmaya çekineceğinden, en azından ismini değiştirir.
    neyse, iki-üç gün ara ara dinleyelim de kirini atalım şu ismin.
hesabın var mı? giriş yap