• otobüste boşalacak koltuğu önceden sezip oraya doğru hareket eden teyzelerdeki sensör teknolojisi nasa'da yok.
  • '' arkadaşlar... arkadaşlar... bu oyunlara beni bağımlı ediyorsunuz sonra enerji göndermiyorsunuz.. size çok kızıyorum arkadaşlar :(( ''
  • bugün ios dan uygulama indirecektim ilk önce parmak izimi okudu, sonra şifremi, sonra onların sorduğu ve üç yıl önce benim cvp verdiğim 2 özel soruyu sordu birincisi ' annen babanla nerde tanıştı' ,'ikincisi ilk evcil hayvanın ismi' film burda koptu ilk evcil hayvanım muhabbet kuşumuz cabbardı ama ben civivimin ismi efecanı yazdım mantığım cabbar kalbim efecan derken hesabımı kitledim hemen müşteri hizmetlerini aradım 10 dk sonra havalimanı kuleyle uçak arası konuşma lehçesine sahip abimiz bu durumun kendini aştığını beni başka birime bağlıyacağını söyledi bağladığı birimdeki eleman türkçe bilmiyordu derdimi bu arkadaşa 30 dakikalık bir ingilizce seansından sonra anlattım ve kilidimi kaldırmak için 1 saatimin 20 dk sı,türkçe ,30 dk sı ingilizce ,10 dakikası küfürle geçti siz siz olun bu gizli soruları bir yere not alın yoksa şak diye bağlarlar elin gavuruna kpds,üds ve toefl combo lu azap çekersiniz :=)))))

ps: bir akradaşımın apple ile olan macerası :)
  • bence bazı kadınların kalbine giden yolda yol çalışması var. bi türlü gidilmiyor. biz de mecburen gidip metroyu kullanıyoruz...
  • ülkede sümbülden çok sümbül apartmanı var. çiçek bile isim hakkını devretti...
  • 5 liralık kumandayı bile naylonlara sarıp özenle korursunuz; bi' tebessümünüze ömrünü verecek insanların amına koyuyorsunuz...
  • bence çok sevişiyosunuz, arada sevin...
  • +adın ne?
    -billur
    +aaa ne güzel isim. anlamı ne?
    -koç taşağı..
  • tüp bitince sallarız, pil bitince ısırırız, şampuan bitince su döküp çalkalarız. bittiğinde vazgeçmemek bizim genimizde var...
  • biz türkler de parasızlığı bulduk ama lidyalılar kadar ilgi göremedik...
hesabın var mı? giriş yap