• hanım kızlarımız, diyet yapmadan kilo vermek ister misiniz? istersiniz tabi! ne çok isteğiniz var yahu. hem ye, hem kilo ver. oldu canım başka?
  • euro'nun pi sayısını geçmesi üzerine dengelemek için merkez bankası piyasalara pipi vericekmiş.
  • zamanında bunu (#35487760) yazan arkadaşım şimdi de ''suskunluğum aptallığımdan değil asaletimdendir......'' yazdı :(((

bu kız niye böyle? 2014 değil miyiz lan? neden abi neden ya?
  • "ülkemizdeki istihdam sorunlarının en önemlisi, işveren yerine götverenlerin yer almasıdır."
  • "beni benden alan, uzun yol otobüs yolculuklarında su istediğim zaman "kendiniz alabilirsiniz" diyen muavinin rahatlığıdır.."
  • prenses olmak icin prense ihtiyacim yok. neden mi ? cunku ben kralin kiziyim
  • sevgilinizle bi arkadaşınızın evine ilk kez gidiyorsunuz ama sevgilinizin telefonu şifreli wi-fi'a otomatik bağlanıyor.geçmiş olsun.
  • "eskiden yemeğe başlanırken besmele çekilirdi şimdi fotoğraf çekiliyor."
  • "arabaya binip amaçsızca bir yolculuğa çıkasım haritadan o an neresi eserse oraya gidesim var ama tüplü olsun araç çok yakmasın, he bir de izmir içi olsun ole çok uzağa gidemem uykum gelir"
  • "1071 yılında karşı tarafın ''kim o'' sorusuna türklerin ''ben'' diye cevap vermesi sonucunda anadolu'nun kapıları türklere açılmıştır."

incicaps
hesabın var mı? giriş yap