• kesinlikle alfemo'dan uzak durun. halının üstünde yatsam daha rahat ederim. her sabah bel ağrısıyla uyanmak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler.
  • (bkz: sert yatak sağlıklıdır sorunsalı)
    şu başlık altında beklediğim tavsiyelerdir.
    yumuşak yatak istiyorum uleynnn!
  • en kalitelisinin en fazla 1 yıl, kalitesizlerin ise en fazla 6 ay sonra ortası çöküyor, yanı-yönü kayıyor. o yüzden binlerce lira verip kaliteli denilen yataklardan almaktansa 200-300 liraya basit-orta karar bir yatak alın ve 6 ay-1 yıl sonra yenileyin yatağınızı. hem karlı çıkarsınız hem de her yıl yeni bir yatakta yatmış olursunuz.
  • yapayalnız olsanız da çift kişilik olanından alın.
    neticede gelecek dediğimiz de bir tasarım.
    varın siz tasarlayın, olmazsa kader utansın.
    siz koşun, çatlarsanız sadece doğuran değil, kısrak namına ne varsa utansın.
  • yatsan tempur yatakları fena değil
  • yatsan a mutlaka bakın gerisi hikaye.
  • yatak tempur dur. gerisi hikayedir. 6 sene önce epeyce zorlanarak almıştım. bildiğin belimdeki sorun ortadan kalktı. euro ile satılıyor hede. lakin her centine değiyor. paraya kıyarım diyenler yatsana gidip bi uzansın üstünde.
  • yatak eşittir ev diyorsanız altın yatak, onunla evin diğer odalarını unutabilirsiniz. yok az uyuyum ama öz uyuyum diyosanız yatsan crown.
  • televizyon seçmekten daha zor sanırım.

bir kitle diyor ki visco alın, visco süper visco şöyle visco böyle. diğer bir grup diyor visco kanserojen, içine gömüldün mi başta iyi ama 15 gün sonra rahatsız etmeye, sırtını ağrıtmaya başlıyor, yazın terletiyor.

bir kitle diyor ki lateks alın, lateks şöyle lateks böyle. diğer bir grup diyor ki lateks allerji yapabilir, eskide kaldı lateksler siz gidin visco alın.

diğer grup ise yaylı yatak en iyisi hacı, yaylıdan şaşmayın diyor. öteki grup da yaylı yatakların yayları anten görevi görür, insan elektrik yüklenir, elektriğini atamaz strese girer diyor.

elemanın biri bir model öneriyor, yeniden doğmuş gibi oldum, tüm ağrılarımı geçirdi diyor sonra başka yorum var mı diye bakıyorsun, başka biri de her yerim ağrımaya başladı, şöyle berbat böyle berbat diyor. bir modele %50 hayran, %50 inanılmaz şikayetçi. ortası yok mu bu işin ya?

lan eskiden seçenek yoktu, dert yoktu, şimdi nedir bu allah aşkına ya?

anlamadım ben bu işi.

edit: omurga problemlerim ve boyun fıtığım var.
  • (bkz: tempur)
hesabın var mı? giriş yap