• sabaha kadar dövmelik insan yavrusu bulunan video. bebeğin babası için "ulan sırf kendi yavrun eğlensin diye bu zulmü gülerek izlemeye utanmıyor musun? nasıl ağlıyor kedicik görmüyor musun? ana ulan o ana. sen nasıl yavruna değer veriyor koruyup kolluyorsan o da koruyacak!"
  • kedileri neden seviyoruz sorusunun cevabı olan video.

karşısındakinin de bir bebek olduğunun farkında olduğu için nahifçe, korkutmadan zarar vermeden alıyor yavrusunu.
    bu kibarlığın, nahifliğin yüzde birini bile yapmayan ve ders alması gereken o kadar çok insan evladı olduğunu düşündüğümüzde takdir ettiğim kedidir.
  • ashshshkahsd ahahaha hepsini yirin ya ^^

oyuncak sanmış kediyi ablası kızmayın ya.

ama benim kahramanım anne kedi... bebeği incitmemek için nasıl sabırla ve kibarca alıyor yavrusunu. <3
  • baba suçlanmış hemen ama video bence çok tatlı.

çocukların küçük yaşta hayvanlarla tanışması, onlarla temas etmesi gelişimi açısından olumlu bir adımdır. ki bahsettiğimiz yaklaşık bir yaşındaki bir bebek. dokuz on yaşında o yavruyu kuyruğundan tutup sallasa baba da buna eşek gibi anırarak gülse tamam. ancak baba canlıları seven bir insan, bebeğinin küçük yaştaki bu temasını kaydetmesi bence oldukça güzel. yavru kedinin bağırmasının sebebi annesinden uzak kalması, bebeğin onun canını yakması değil. ki anne kedi de bunun farkında. elbette çocuk o yaşta egosantrik bir canlı olduğundan kedinin oyuncak olmadığını bilemez, babasının ya da herhangi bir ebeveynin kontrolünde hayvanlarla temas etmesi daha iyidir ki ben eminim o bebek istemeden o kediye bir şey yapmaya kalkışsa babası anında olaya müdahale ederdi. anne kedi de yavrusuna bir şey olmadığının, bebeğin niyetinin kötü olmadığının farkında ki nazikçe alıyor yavrusunu.
  • ya bebek ve bebegin babasina niye bu kadar kizilip, yuklenilmis anlayamadim? bebekcik yavru kediye iskence etmiyor ki, kucaginda yumusakca tutuyor, tutmak istiyor sadece, cok eminim ters bi hareket yapsa babasi alirdi elinden, kaldi ki adamlarin evinde besledigi kedi bu belli iste. cok seker ve komik bi vidyoya konu olmus bu iki bebek sadece. abartmanin luzumu yok.
  • anne kedi bir kedi değil de adeta çocuğunun ağlamasına gelen komşu teyze gibi. bir "kardeşi ağlatmadan oynayın çocuğum. yavrum gel sen de buraya mama yiyelim." demediği kalmış.
  • anne kediye de kıyamayan bebektir. ne yardan ne serden. anne kedi sen varya ağlattın 2 snde.
  • kedi yavrusu ile oynuyor diye el kadar bebeğe laf söyleyen fazla duygusal götleri ortaya çıkaran video.

biri kedi yavrusu biri insan yavrusu kimsenin kimseye zarar verdiği yok neyin eleştirisi neyin siniri bu amına koyduklarım.

bebek kedi yavrusunu kucağına almış zarar vermeden kucağında tutuyor anne kedi ise bulunduğu ortama ve çevresindeki insanlara güvendiği için sakin sakin yavrusunu almaya çalışıyor sonunda da alıp kendisi için odanın ortasına hazırlanmış yuvasına giriyor.

kedi iki saniye bağırdı diye bebeğe ve babasına laf söylemeye çalışan piçler kaçınız sokakta bulduğunuz kediye salonun ortasında yer yaptınız.

amına koyduklarım akşam akşam sinirlerimi bozdular.
  • ekşi sözlük yazarlarının ne kadar drama queen olduklarını göstermiş videodur.

arkadaş yorumları okuyan da diyecek ki bebek yavru kediyi eline almış karnını deşiyor, baba da oradan kahkahalarla gülüyor, anne kedi de biçare yavrusunu kurtarmaya çalışıyor falan. olayı hiperaktifliğe falan da getiren olmuş e yuh diyorum. şiir de yazsaydınız bari çaresiz kedi ve yavrusuna... hakikaten komiksiniz yahu.

bebek babasının kontrolünde o yavru kediyi elinde tutuyor, video boyunca yavru kediye hiçbir şey yapmıyor. yavru kediyi oyuncak sanması normaldir. eğer bebek kediye kötü bir şey yapsa ve babası da bu olaya seyirci kalsa tamam diyeceğim de bebek kediyi tutup ayakta durmak dışında hiçbir şey yapmıyor. sonra burada ekşi sözlük yazarları ağlaşıyorlar "insan ırkı çok cani, o çocuk ileride şımarık olur, anne kediye yazık..." bilmem ne diye. oğlum manyak mısınız siz lan. ben eminim o bebek yavru kediye istemeden bir şey yapacak olsa baba anında müdahale edecekti. babanın bu duruma gülmesi ise gayet normal. bebeğinin şapşallığına gülüyor, o sahne ona samimi geliyor ve buna gülüyor. ve ellinci defa söylüyorum bebek yavru kediye hiçbir şey yapmıyor, zarar vermiyor o anda... anne kedi de bebeğin yavrusuna bir şey yapmadığını biliyor, yavrusunun canı yansa o anne kedi o kadar sakin durabilir mi orada sizce...

rica ediyorum, fazla duygusallık ve abartı hiç iyi bir şey değil.
  • videoda ki kedi siyam kedisi iken insan bildiğimiz insandır.
hesabın var mı? giriş yap