• amaçlarının ne olduğunu anlamadığım ruh hastası topluluğu.

kardeşim istemiyorum senin boktan yazılarını görmek? manyak mısın amk, yazılarını görmek istemiyorum ve kişiselleştirilebilir bir özellikle senin yazılarını görmüyorum. şimdi buradaki sıkıntı tam olarak nerede?

yani seni kimse sevmiyor, hoşlanmıyor, varlığın rahatsız ediyor ve sen diyorsun ki yok illa beni oku. ne amaçlıyorsunuz tam olarak cinnet getirip kendimizi mi keselim nedir yani?

seni seven senin yazılarını takip eder, sevmeyen etmez sen nasıl bir zorbasın ki bana zorla yazılarını okutuyorsun?

14 sene aynı şeyi bana yap, bir gün sözlük sana onbinde birini yaşatsın hemen bildiri yayınla. sizin amacınız kötülük içeriyor olum, sizde bir pislik var da dur bakalım.
  • onlar tarafından açılan başlıkları ve yazdıklarını görmeme tercihimizi sansür olarak adlandırmaktadırlar. ayrıca sanırım artık ek iş yapmak zorunda kalacaklar.
  • (bkz: aktroll)
  • aktrollerin yazılarını zorla okutmak istediklerini sanmıyorum. zaten onların amacı belirli bir kitleyi manipüle etmek. bu noktada başlıklarında çok fazla karşıt görüş olmaması aslında bir noktada işlerine bile geliyor. neden derseniz; internet aramalarının birçoğunda ekşisözlük ilk sırada çıkıyor ve manipüle edilmek istenen kişi bu yazıları okuyup çok da fazla karşıt görüş görmeyince sorgulamayan beyin hiç sorgulamıyor.

tabii gündemi değiştirip bazı konuların yastık altı yapılması istendiği zaman da tam tersini istedikleri durumlar da olmuyor değil. ama bence ilk bahsettiğim konu daha ağır basacaktır.

ama normal bir trolden bahsettiğimizde işin rengi değişiyor. bir trolün amacı çoğunlukla dikkat çekmek ve bu dikkati sürekli kendi üzerinde tutmaktır. bu nedenle bu kişi tabii ki engelleme olayına karşı çıkıyor.
  • trolledikleri kitle tarafından siktiri yerken bile giderayak trollemeye çalışan kitledir. yaktığınız oksiyeni sikeyim.
  • (bkz: recep tayyip erdoğan)

çünkü bu şekilde, doların arttığı, işsizliğin arttığı, dış ticaret dengesinin bir yerimizde patladığı belli olmuyor.

atıyor ortaya osmanlıca, lozan, gazi mustafa kemal, başkanlık, millet cinlenip yazdıkça konu değişiyor.

hani ne oldu diplomaya?
  • tahrik etmekten başka niyetleri olmadığından isyan eden trollerdir.
    sen yaz yine, yazma mı dediler..
  • tüm trollerde olduğu gibi aktrollerin de beslendiği şey insanların tepkisidir. psikolojileri küfür yedikçe ve insanları delirttikçe mutlu olmaktır.

bu bakımdan başlık engelleme özelliği sansür değil, virüs koruma programıdır. olumludur.
  • bunlarin bildirisinin basligina da yazdimm buraya da yazayim, link vermeyeyim ki, bildiriyi de beslemeyelim;

///
    kusura bakmayin beyler bunu siz kendiniz cektiniz,

sorun reisci olmaniz degil,
    sorun bunu doktrin olarak benimseyip, dikkat cekmek icin skimsonik basliklar acmanizdaydi.

ayrca bu yapilan sansur degil.

iyi amk o zaman butun gun evimizde zorla ahaber acin, tv yi kapatmak istersek, gormek istemezsek "ama sansure hayir" diyin. ne guzel kafalar. ne yapalim kardes, ya efendi gibi, dusuncelerinizi ifade etmeyi ogrenecektiniz, ya da bu olacakti. lord eddard stark a sabir tasini catlattigi icin tesekkur etmeyi unutmayin.

tatava yapma engelle gec.
hesabın var mı? giriş yap