• bir nevi reflekstir. bir şekilde düşen telefon ayak hizasındayken onu yakalama dürtüsü ani bir ayak haraketine yol açar ve genelde bu haraket cep tefonunun serbest düşme haraketi sonucu alacağı hasarın fazlalaşmasından başka işe yaramaz. insan telefonu kurtarma dürtüsüyle resmen voleyi çakar canım alete. şu ana kadar ayağıyla cep telefonunu yakalayabilen birileri var mıdır bilinmemekle birlikte, cep telefonuna attığı tekmeden sonra, ne yaptım ben duygusunu yaşayan milyonların yaşadığı belgelenmiştir.*
  • pişmanlıktır. yeni aldığım samsung galaxy s4 cep telefonum elimden yılan gibi kayıp yere düşmekteyken koduğumun cihazı daha az hasar görsün diye tekmeyle koltuğa dogru gitmesini sağladım, o ara heyecandan gözümü de kapamışım zaten ses seda gelmeyince çılgın bi' oooollleeeey çekip fincan gibi açtım gözlerimi, beyaz güvercinim koltuğa yumuşak bi' iniş yapti diye düşündüm. 35 metreden topu doksanlara takmış forvet edasıyla sağa sola bakınmaya başladım, o sıra apartmanın önündeki arabanın alarmıyla birlikte duruma ayıktım dostlar.

koltuğun arkasındaki balkon kapısı da kapalı olsaydı çizik bile yoktu amına kodumun cihazinda, peki şimdi ne oldu bir metreden düşmesin diye voleyi çaktığım telefon 4. kattan ebesinin fizanındaki arabanın üstüne düştü, hem telefon hem araba çizik ve kırıklarla dolu benden tavsiye 1 metreden düşen telefon için hemen heyecana kapılıp rövasataya kalkmayın bırakın düşsün yere, yok ben illa voleyi çakacam diyorsanız tekme attığınız yere iyi bakın olum ya...
  • çoğu kez bende işe yaramış bir eylem olmuştur. hakikaten düşüşü yavaşlatır ayağımda ayakkabı yoksa ve ayağıma tam oturtabilirsem telefonu. top istop etmeyi biliyorsanız daha da yavaşlatabilirsiniz o düşüşü. sırf telefon için değil bir çok yere düşen şey için geçerli bir harekettir bende bu hareket. işe de yarar çoğu zaman. ayağı da yarar ama yer yer.
  • valla ben tutamayacağımı fark ettiğim an ayağımla yumuşatıp yere daha yumuşak düşmesini sağlayabiliyorum, telefon kontrolüm iyi anlayacağınız. düşene bir tekme de bizim vurmamız fevkalade ayıp olur zaten. hem şimdi akıllıları çıktı, yaptığımız hareketleri bir kenara yazıp ileride bize hesap sorabilirler. gizlice kameraya çekmeler falan..
  • şu etkiyi yaratır:
    http://imgur.com/cxoqp.jpg
  • gidişin kötü olduğunu görüp telefona son bir şans vermektir. roberto carlos için geçerli değildir.
  • hızlı vurulmadığı takdirde yararlı bir harekettir.telefonun sert zeminde ani şok yemeyip enerjisini yuvarlanarak harcamasını sağlar.elektronik hasar riski düşer,ufak çiziklerle kurtulunur
  • yere düsmekte olan cep telefonunu ayakla süspanse etmeye çalışırken başa gelen şeydir ekseriyetle *
  • kaptirirsaniz "ayakta cep telefonu sektirmece"ye de donüsebilir.
hesabın var mı? giriş yap