• asalet işemek için küvetten çıkmak , yalnızken de burun karıştırmamaktır.
  • kadınların çoğunun tasvip etmediği, erkeklerin çoğunun da kadınların neden tasvip etmediğine anlam veremediği davranış biçimlerinden sadece biri.
  • erkek icraatıdır. düşünüyorum düşünüyorum, küvete işeyen bir kız hayal edemiyorum. ben kız olduğum ve kızlar osurmaz sıçmaz inanışının aksine her gün düzenli sıçtığım halde, yok lan yani imkansız. bir kız asla böyle bir şey yapmaz.

biraz önce yıkanırken küvete işediğimi hayal ettim de... yoo dostum yoo, korku filmi gibi... jigsaw gelecek ebemizi sikecek...
  • cok cok mecbur kalinirsa kirmizi alarm e$liginde ozel uygulama ile yapilmasi gereken hareket.
    acaip ci$in geldi, vurdu vuracak, tuvalete eti$emeyeceksin, du$ta i$eyeceksin.
    takip et:

1) sakin ol panik yapma hemen malafati yakala.
    2) hemen diz cok. direk deligi (du$un su gideri) ni$anla. (az sicratma, ci$i mumkun oldugunca az yol katettikten sonra delige iletme mantigi)
    3) elinle debi ayari yap. yava$ yava$.
    4) bitince diz cokmu$ pozisyonda delikten uzakla$.
    5) ayaga kalk, delik bolgesine bolca su ver.
    6) du$a devam.
    7) kimseye anlatma, ozellikle sevgiliye.
  • kadınların ayakta işeyebilme özlemini karşılayan eylem
  • eğer yıkanırken banyo perdesinden bir bıçak gölgesi görünürse neden olmasın, gayet güzel işenir de sıçılır da.*
  • idrarın sağa sola bulaşacağını söyleyenlere aldırış etmeden, fütursuzca yapılması gereken eylem.

sidik, içerik bakımından zaten tuz, bir miktar üre ve amonyak içermektedir. dolayısıyla sidik adı verilen bileşik vücuttan çıktığında, suya karışıp giden sıvı kısmının haricinde ortama salınabilecek tek şey amonyaktır. amonyak deseniz zaten kimi yemeklere bile konulabilen, bir çok temizlik malzemesinde bulunan bir maddedir. küvete işemeye karşı çıkıpta banyosunda amonyaklı temizleyici kullanan kimsenin aklına şaşarım!

siz bunlara aldırış etmeyin dostlarım, salın sidiğinizi küvete; salın gitsin duş sularıyla, salın! hem amonyak zihni açar, ohh mis gibi pasparlak çıkarsınız banyodan.
  • o bir hayvanlık.
  • sidik, en iyi kişisel antiseptik olduğu için, tek kişi tarafından kullanılan küvette hijyen sağlayabilecek asidik eylem. ama paylaşılan tuvalette piçliğe lüzum yok.
  • kadınların da yapıp yapmadıklarını yürekten merak ettim eylemdir. lütfen birisi beni aydınlatsın.
    edit: aydınlatıldım. küvete değil de, duşa yapıyorlarmış.*
hesabın var mı? giriş yap