• dj'in değil ama arkasındaki siyah-beyazlı testesteron küpünün ilgisini çekebilmiş kadındır.

linkin park: https://www.youtube.com/…ki01gqw7a&feature=youtu.be
  • üst edit:ulan adamlar bütün herşeyi video çekmiş eğer katılanlardan imza almadan bunu yayınladılarsa büyük suç. eğer imza alındılarsa, video ekşide çıktıktan sonra ağlamanın anlamı yok. adam youtube gibi internasyonal bir ortama yüklemiş. sen gelmiş ekşide millet makara yaptı diye ağlıyorsun. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. organizatör ne yazdı merak ediyorum. sanki adam gizli olan bir videoyu alıp buraya yüklemiş. videoya çekmişsiniz, kadının göğüslerinede zoom yapıp kabak gibi yüklemişsiniz.
    uluslararası dj getiriyorlar ama yaptıkları işte bile hayır yok

1.5 saat izlemişsin. çok ilgini çekti heralde.*

bu nasıl bir tarikattır kardeş. bildiğin ayin görüntelerini bulmuşsun. bahsettiğin ablada tarikatın göğüslerden sorumlu bakanı.

edit: ablanın figürleri aynı düğüne gitmiş genç kız hareketi. nerede olursan ol, istersen en lüks clubda çok lüks kıyefetler içinde ol dans etmeye gelince herkes türk düğün kültürüne bağlıyor.
  • malzeme çok sağlam
  • bir grup dindarın ha hu deyişinden ne farkı var yahu.
  • ulan az biraz çakal olup kafanı kullandığında, bu dinin ekmeğini her alanda yiyebiliyorsun aq.

ayrıca memintolar da tombiktoymuş.
  • bu tür etkinliklere çok gitmiş birisi olarak diyebilirim ki bu daha hiçbir şey. bu tür kezolittalar ilgi çekmek için her şeyi yapar. mesela o videodaki sarışın hatun tüm konser boyunca elinde telefonla bir şeyler yaptı. elinde telefon, görende ceo sanır anasını satayım.
  • tipik anadoludan kopup istanbul'da özel bir üniversitesitede okumaya gelen kız tipidir.
    istanbullu olmama rağmen istanbulun gece hayatı ortamını hiç sevemedim. kimse eğlenme peşinde değil herkes bişi kaldırma peşinde.

kızın arkasında da pkk'nin şehir yapılanmasından sorumlu bahoz erdal'ı cadı kostümünde kamufle olmuş halde görebilirsiniz..
  • daha önce dinlememiştim, armen miran'ın trip house tarzı fena değilmiş bunu bana gösteren video.

ayrıca gerizekalı bahoz erdal yumrukçu kıza odaklanmış halbuki sağındaki beyazlı hatun kendisine açık şekilde kapılar bırakmış, o kadar belli ki.. bizim erdal memeli yumrukçu kıza odaklandığı için seksi ama mülayım giyinmiş kızı farkedememiş..
    allahın kekosu.
  • bu ne şimdi hakkaten`:(bkz: #83521538)`
hesabın var mı? giriş yap