• çocuğun çok şanssız bir ailede doğduğunu gösteren açıklamalar. babanın açıklamaları katilin yaptığını olumlar derecede kötü. tasavvuf her zaman anadolu halkını uyutmuştur, miskinleştirmiştir. işte bunun kanıtını bu açıklamalarda görüyoruz.
  • allahım bu yobazlarla sen bizi mi sınıyorsun?
    bu kaçıncı artık.. yurtlarda yanan, tecavüz edilen çocuklar.. yollarda, otobüslerde saldırıya uğrayan genç kızlar, kadınlar..

cehalet hak aramanın önüne geçmemeli. geçiyorsa da devlet kurbanın aranmayan hakkını ahirete bırakmamalı.. tamam bizlerde müslümanız ama.. bu yaşananlar artık müslümanlığımızı sorgulatıyor..

tanım: babayı suçladım ama.. o adamcağız kim bilir neyle karşılaştı..

edit: tanım düzeltildi
  • eğer bu baba tehdit edilmediyse çok talihsiz açıklamalar gerçekten
  • ayıptır be
  • allah anne babanın da hayırlısını versin...

ben olayı hiçbir zaman unutamayacağım. gencecik bir çocuğun hayattan böyle koparılmasını kabullenemiyorum. hayalleri, geleceği, varlığı bir manyağın elinde yok olmuş. babanın sakinliği, bu vahşeti, evladını kaybetmesini kabullenişi şoktan mıdır, cehaletten midir anlamadım...
  • böyle bir vahşetle ölüp gitmiş olsam bu vahşeti yaşamaktan daha çok babamın bu açıklamaları yapmış olduğuna üzülürdüm, çok yazık...
  • din böyle bir şey işte.
  • oğlunun başının kesilmesine sevinen bir yobaz.
    edit: düzeltme.
  • bu konuşmalar sus parası verip ezberletilmemiş ise babanın da katil ve bu katile iş verenlerden bir farkı olmadığını anlıyoruz.. bu konuşmalar bu tarz dini vakıflarda aktif olan birinin konuşması..

çocuğa allah rahmet eylesin.. aile için başınız sağ olsun diyemeyeceğim zira belli ki aile zaten bu düzenin çarklarından, eğer ölen bu adamın çocuğu değil de bunlar ile alakası olmayan sadece yurt bulduğu için kaydettiren ailenin çocuğu olsaydı bu adam da sorumlular arasında ifade verirdi..

bu konuşmadan bunu anladım ben.. zaten cenazeyi almaya da vakfın başkanı ile kolkola gitmişler.
hesabın var mı? giriş yap