• yer eyüp sahili

daha önce 5 defa arabasının parçalandığını öğrendiğimiz tatlıcı ali bu defa arabasını vermemek için zabıta ile kavga ediyor ve daha sonra görüyoruz ki, etraftaki insanlar da tatlıcı ali'yi indirmek için olaya müdahil oluyorlar

burada

ve dayaktan sonraki video da gelmiş

o da burada

edit: yer balat sahiliymiş
  • allah belanızı versin.

adam aile geçindiriyor. milyonlarla vergiyi cebine indirenlere, kaldırımı gasp edenlere, belediyelere para yedirip iş gördürenlere gücü yetmeyen zabıta gariban bir adama artistlik yapıyor.

aldığınız maaş haram zıkkım olsun size..

ayrıca baston kullanma sebebi 15 temmuz darbe girişiminde yaralanmış olmasıdır.

adaletinizi .....

amirinizi de ayrıca .....

edit: 15 temmuz gazisi değilmiş. dün bütün sosyal medyada bu şekilde bilgi verildi. yanlış bilgi için özür dilerim.
  • olayları kameraya çekerken ''atayım mı lan arabasını denize'' diyen ve ardından ''amir geldi amir'' diye heyecanlanan o zavallıları bulmak istememe sebep olan olay.

siz nasıl ezik, nasıl yoksun, ne biçim güce tapan tiplersiniz lan? amir gelmiş. zannedersin bi şey geldi. heriflerdeki zavallığa bak güce tapınmalarındaki güç bile bu kadar. neden? üç kuruş kazanma derdindeki bi adamın arabasına el koyacaklar çünkü, çünkü amir geldi.

sizin ben amirinizi ayrı sizi ayrı skym.
  • ne kanun var , ne kural.
  • muhtemelen sözü geçen ağır esnaflar tarafından üzerine saldırtılan zabıtalara karşı mücadele eden adamın görüntüleri. beş çocuk geçindiriyorum sözleri duyuluyor çevreye etki etmese de.
    (bkz: vicdan tatilde)
  • her türden 3. dünya ülkesinde görülebilecek bir sahne.
    bir tarafta büyük ihtimalle işgaliye ve vergi vermeyen seyyar satıcı.
    diğer tarafta hölölö diye dalmaya çalışan emir kulu zabıta.
    izleyenler, gaza getirenler, saldırmaya çalışanlar vs vs.
    içim şişiyor şöyle yabani görüntüleri, kavgaları, bağırtıları izlerken.
    insanlığımdan, ülkemden utanıyorum.
  • bir suriyeli kadar değeri olmayan vatandaşımızın ekmek kavgasıdır. keşke kendisine suriyeli süsü verseydi.
    iki vara vara çekip arapça küfür eden suriyelilere dua okuyor diye amin diyen davarların ülkesinde vatandaş olmanın cezası da bu işte.
    bir tarafta milyarlarca lira vergi borcu affedilen kulüpler ve ensesi kalın kodamanlar bir tarafta da bunun gibi canına düşülen seyyar satıcılar. şu kodaman vergi kaçakçısı orospu çocuklarından sadece bir tanesi bile alaşağı edilse bunun gibi binlerce esnafın ömür boyu ödeyeceği vergiden katbekat fazlası kazanılır ama garibanı ezmek devlet ve kurumlarının en büyük fantezisidir.
  • rüzgar çetin'i serbest bırakan devletin, sesinin çıkmayacağını düşündüğü garibana karşı hukuk abidesi kesilmesinden kaynaklanmıştır.
  • dayağı yiyen fesli sakallı biri banane amk.

seni beni siktiler. kimse kalmayınca bir sakallı diğerinin peşine düşmüş özetle durum bu. sünepe liboşlar duyar kassın gelsin de yağ çeksin şimdi bunlara. suç bizde değil, bizim vicdanımızı da siktiler.

ayrıca zabıtaya esnafa direnmek terörisliktir lol
  • ülkeye bak amk
hesabın var mı? giriş yap