• evet, uganda'yı ilgilendiriyor.
  • bunu söyleyen adam birazdan şöyle diyecektir;

sen kimsin?

(bkz: 29 mart 2016 yılmaz özdil köşe yazısı)

buradan ebru gündeş'e sesleniyorum; konuş kız ebru., batsın bu dünya.

eğer reza, dışarıdan ton ton altın getirse çok ilgilenecek olanlar bugün bizi ilgilendirmez diyebilirler tabi dediğim cümle.
  • sonuna kadar haklıdır.
    haksız diyenin ağzına yarak kürekle vururum.

ülkemizi ilgilendirmiyor. bizzat şahsını ilgilendiriyor uzunun.
    burada bir suç unsuru varsa şahsidir.

olur da ceza meza keserlerse devlet bankalarına falan benim vergilerime ilişmeyin lütfen.
    haşmetlinin şahsi hazine odasından verilsin..
  • (bkz: yav he he)

tabi canım, amerika'nın iç işlerine karışmamak lazım zaten, zarrab'tan bize ne? ayrıca zarrab da kimoluyormuş? bizimle öyle alakasız birisi ki konuşmaya değmez...
  • bakanın önüne yattı,ne demek bizi ilgilendirmez.
  • beni ilgilendiriyor.
  • zarrab türk vatandaşı değil mi? neden ilgilendirmiyor merak ettiğim açıklama.
  • olay şu; suçlama 4 tane ama sadece türkiye'yi ilgilendirmeyen kısmına odaklan.

hiç tanımıyoruz deme, komik olursun, tanıyoruz ama sadece iş adamı de.

karapara aklama suçuna odaklanıp amerika'daki şirketlerle olduğu için bizi ilgilendirmezi oyna.

çok önemsizmiş, neden büyütülüyor havası yaratıp, olayı bir şekilde paralele bağla.

bu adamın, önemli kişi sıfatıyla türk vatandaşlığına geçirildiğini, kazanılan kara paranın türkiye'deki şirketler aracılığıyla olduğunu, iran'dan alınan petrolde bu adam aracılığıyla yolsuzluk yapıldığını, bu işte ortağı olan kişinin iran'da idam cezası aldığını söylemeye hiç gerek yok tabi. bizi ilgilendirmez.
  • dün işi olduğu için ilgilenen bu gün işi bitince normal olarak sallamayan tutum normaldir. para getirdi diye evladı yerine koyacak değildi.
hesabın var mı? giriş yap