• hiç olmamış. sanki ilk aklına gelen nakarattan şarkıyı yazmış gibi. “penti de penti pentili” der gibi ajdar nakaratları bunlar

reklamı izleyince nil karaibrahimgil‘e saygı duydum. beğenirsiniz beğenmezsiniz kadın bir şekilde dillere dolanan reklam müzikleri yazıyor.

bu da reklam

https://youtu.be/2lmkvsmv6lg

edit: tapaj
  • pet şişe giymek ister misiniz konulu reklam.

umarım geri dönüştürülmüş pet şişeden yapılan çoraplar çöpe atıldığında geri dönüştürülerek pet şişe yapılmaz.

insanlık buna hazır değil.
  • neden bir başlığı hak ettiğini anlamadığım olay.

(bkz: zeynep bastık kim mk)

edit: yazım yanlışı düzeltildi.
  • itiraf ediyorum bu kız çok güzel beyler. böyle sevimli azcık minyon tipli ve güleç kızlara hayranım. şuna bakar mısınız
    görsel
  • (bkz: bacak göstermeden çorap göstermek)
    adamlar yeni türkiye korkusundan değil, bilhassa kadının çok çirkin olması kaynaklı cesaret edememişler bacak dekoltesine.
    son yıllarda aslı enver, hadise ve atiye oynamıştı reklamlarda. bacağa baldıra doymuştuk. sonuç olarak ülke bir senede pakistan'a dönmedi. bu kadar makyaj, ışık, profesyonel ekip... kadın hala çirkin ve model olarak sunduğu her kıyafeti olabildiğince çirkin göstermiş. vitrinde görüp alayım desen, bu kadının üstünde diye vazgeçer almazsın. bir nevi de "düşündük taşındık, sizi layık göre göre eritilmiş petten yapılmış kitle imha silahı etkinliğinde, kokan çoraba layık gördük zeynep hanım" der gibi olmuş.
    bence bu da bir başarı.
    bu açıdan iki tarafı da tebrik etmek lazım.
  • "polyester" denen şeyin bildiğimiz pet şişeyle aynı hammaddeden üretilmiş şey olduğunu bilmeyen ve bunu garipseyenlerin olduğunu gösteren başlık.

bir geri dönüşümcü olarak "pet" meselesinin öne çıkarılmasını beğendim. neredeyse giydiğimiz tüm giysilerde bolca polyester var ve penti de bunu daha fazla öne çıkararak yapmış. tebrik ederim.
  • penti reklam yüzü tercihlerinde aslı enver'le zirveyi gördü, sonra giderek varoşlaşmaya başladı. zeynep bastık gibi tek özelliği başkalarının şarkılarını daha kötü söylemek olan bir kadına milyonlarca para bayılmak vizyonsuzluktan başka bir şey değil.
  • müzik kötü, koreografi berbat, reklam yüzü alımlı değil.

orta sınıfa hitap eden penti'nin bastık mıdır neyse bu kişiyle orta sınıfı ve y jenerasyonunu ıskaladığı reklam.
  • cidden söylüyorum, zeynep bastık kim? bak sövmüyorum, efendice soruyom.
  • tanıtılan ürünü göremediğimiz reklam olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap