• 16 eylül 1985'te istanbul'da doğdu. çocukluğu teşvikiye'de geçti. 1991-1997 yılları arasında trt istanbul çocuk korosunda şarkı söyledi. orta okula istanbul'da başladı. 1 yıl sonra ailesiyle antalya'ya yerleşti. antalya koleji'nde okudu ve okulu adına 2.ligde uzun süre basketbol oynadı. sinan kaynakci'nın ona hediye ettiği bas gitarla aktif müzik yaşantısı başladı. müzik öğretmeni olan annesinden solfej ve armoni dersleri aldı. 2004'te demo kaydı için istanbul'a geldi. 2005'te albüm kaydının başlamasıyla yeniden istanbul'a yerleşti.

pinhani grubunun bas gitarist ve vokalisti
  • biricik dostum.yollarımız ayrı olsa da kalplerimiz bir. bi de albümleri çıkıyor pinhani inşallah herşey istediği gibi olur
  • sempatik ve tatli biri.
  • mütevazi,dürüst ve harbi müzisyen.

sorulan sorulara gayet açık ve net, hiçbir soru işareti bırakmıcak bir şekilde cevaplıyor. konser isteklerimizi kırmamaya çalışıyor. tek istekleri insanların şarkılarını bi şekilde dinlemesi.

lakin konserlerde nasıl bilemiyorum ama, vokallere biraz daha eşlik etmesi gerekiyor bazı şarkılara... bir de en kısa zamanda sinan kaynakçı ile düet bekliyorum kendilerinden.
  • sıcakkanlı ve neşeli kişiliği olan, yaptığı işi seven, aynı zaman da bu işi çok ta güzel yapan bir kişi.
    insanın konustukca konuşası geliyor, konser sonrasında, yorgun olmasına rağmen sevenlerini kırmamak adına fotoğraf çektiriyor, imza dağitiyor, röportajlar yapiyor.

bize de emeğinin hakkını vermek kaliyor.
  • alçakgönüllü, sempatik ve neşeli biri. açıksözlü, iyi bas çaldığı gibi iyi de espri yapıyor *
  • hayvansever biri olsa gerek.
  • artık konservatuvar öğrencisi olduğu için bir süre pinhaninin istanbul dışı konserlerinde çalamayacakmış kendileri.***
  • hiç kompleks yapmadan konser sonrası ayaküstü yarım saat muhabbet edip üstüne fotoğraf çektirmiyor muyuz diye soracak kadar şeker, muhabbeti tatlı insan.
  • türkiye'nin yeni çıkan ve kaliteli müzik yapan ender gruplardan biri olan pinhani'nin genç yeteneklerinden sadece biri. ayrıca dünya tatlısı arkadaşım. yıllarca birbirimizden hiç haber almamış olmamıza rağmen konserlerine gittiğimde beni içtenlikle karşılayan, kendisiyle fotoğraf çektirmek ya da sohbet etmek isteyenleri kırmayan, cana yakın, iyi niyetli ve en az diğer grup üyeleri kadar kompleksiz biri.
hesabın var mı? giriş yap