• karakter sınırından tam hali yazılamadı. 1 kasım 2021 nevzat aydın'ın yemeksepetinden istifası olacaktı. link
  • geç kalmış bir istifadır.
  • voliyi vurdu, ülkeden tamamen ümidini kesti, yurtdışına kapağı atacaktır.
  • yemeksepeti devletin bir kurumu mu abi bize ne.
  • tweet metni:

evet, bir devrin sonuna geldik. jeff bezos 25 yıl dayandı bense 21 yılı ancak görebildim. :) yemeksepeti’ndeki ceo’luk görevimi artık genç ve farklı bir bakış açısına bırakmanın zamanı geldi. yemeksepeti 9000 çalışanı ile artık çok büyük, sektöründe de tüm haksız ...

... karalamalara karşın açık ara ile lider bir şirket ve ben artık aileme, kendime ve filantropiye daha fazla zaman ayırmak istiyorum. hep elimden geldiğince hakkaniyetli, şeffaf ve inovatif bir yönetim göstermek istedim. kusurlarım olmuşsa tek tek affola.

-zagortenay76
  • getir'in getirdiği bir istifadır. rekabeti kaldıramadığını düşünüyorum. kırmızının tonunu değiştirmek, indirimleri taklit etmek vs. işe yaramadı. yine de, sektöre kattığınız değerler için teşekkürler nevzat bey.
  • (bkz: bundan bize ne olması)

iğrenç ve her yerde karşımıza çıkan yemeksepeti reklamlarını da alıp yanında götürsün giderken.
  • trabzonspor'a daha fazla vakit ayırmak istiyorum diyecek sandım okurken.
  • yeni arayüzün boktanlığı, banabinin istenilen performansı verememesi gibi sektörde tekken başarılı gibi gözüküp rakipler bastırmaya başlayınca topuklayan ceo istifası.

içerden aldığım bilgilere göre: başka başka sebepler varmış.. *
  • getir'e karşı geçileceğini anlayınca ;

k a ç t ı
hesabın var mı? giriş yap