• uğruna çalışman, yorulman gereken bir şahıs değil yaşadığın ülke olmalı. senin gibiler var olduğu sürece bu ülke uçurumdan aşağı yuvarlanmaya devam edecek.
  • 'dış mihrak' dediği abd ve ingiltere'den, 'darbeci, katil' dediği bae ve suudilerden para isteyen bir akp'linin hezeyanlarıdır.
  • ahan da buradan görülebilir

--- spoiler ---
    senin için çalışmaya, senin için yorulmaya, güzelliğini gelecek çağlara ulaştırmak için koşmaya devam edeceğiz.
    öyle bir kazanacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek.
    --- spoiler ---

enflasyon 3 gün sonra açıklanacak
    ito bugün önden yüzde 80 olarak açıkladı
    kkm adını verdikleri üçkağıtla doları durdurmaya çalışıyorlar..
    o bile durduramıyor...
    tüm bunları çözmesi gereken adam twitter'da reisine bağlılık mesajları atıyor
    böyle sorunlar çözülüyorsa o zaman toplanak allah diyek
  • her şeye çok pis zam geleceğinin habercisidir,gidin stok yapın bence.
  • 1 mayıs ya… işçiler adına atılmış sandım ilk bakışta. vurun beni.
  • düşkün abdülkadir'den daha da düşkünüm demiştir.

tamam en çok sen seviyorsun nebati.
  • bir mafya üyesinin mafya liderine düzeceği övgü ve bağlılık ifadesi olsaydı sırıtmayacak bir ifadenin ülkenin ekonomi bakanından cumhurbaşkanına yönelmesi durumu.

sayın bakan, lütfen kendinize gelin. siz bir seçilmiş değil, atanmışsınız. belli sorumluluklar yüklenen bir kamu görevlisisiniz ve kamuya karşı sorumlusunuz. tek bir şahısa yönelttiğiniz bağlılığınız kamuya olan sorumluluğunuzu sarsar. görev tanımınızı unutmuş görünüyorsunuz, hatırlayın lütfen.
  • gidici olan bir baska bakanin son cirpinislari.
  • “din yok allah yok peygamber yok, tayyip var” anlamı da taşır…
  • (bkz: bu millet)

çok merak ediyorum bu millet hangi millet? türk milleti mi, arap milleti mi? hiç isim vermiyor da.
hesabın var mı? giriş yap