• 10 sene oncesine gidemeyeceksem pek bir manasi olmadigindan
    5 kurus dahi odemeyecegim tekliftir.
  • - 10 sene gece gündüz haftasonları dahil çalışıp kazanıcağım kadar öderdim
    düz adam
  • 100 bin, 1 milyon, 10 milyon lira ödemek için önce o kadar paraya sahip olmamız gereken sorudur. *
  • 10 yaş gençleşip aynı acıları bir daha yaşamak istemezdim sizin olsun gençliğiniz.
  • 10 yıl gençleşmek için değil de 10 yıl yaşlanmak için 10 bin lira verebilirim. zaten yıllardır yerimde sayıyorum; bir de geriye gidip ne yapayım?! ben ileriye sarıp filmin sonunu getirmek istiyorum.
  • alem ileri gitmek ister biz yine şaşırtmadan geriye gitmek istiyoruz. aynen devam.
  • ben fiziken falan gençleşmek istemiyorum da 10 sene önce hayatımın salaklığını yaptım, sadece onu düzeltmek için isterim. ve bunun için şu anda sahip olduğum maddi imkânların hepsini bir kalemde silip atabilirim.

hadi beş sene sonra bir edit daha gelsin: insan yaşadıkça pişmanlıkları da değişirmiş. öğreniyoruz üstad, yaşadıkça daha neler öğreneceğiz kim bilir. o zaman salaklık olarak gördüğüm şeyi şimdi iyi ki yapmamışım diyorum. bakalım beş sene sonra ne düşüneceğim. her şeyin hayırlısı be...

bir edit daha: aslında tam 5 sene olsaydı öncekinin üzerine daha anlamlı olacaktı ama yine görmüşken yapayım editimi. sanırım hayat hep eksiye doğru giden bir şey. ya da sadece bana öğle şaapıyor. her 5 senede bir daha da boka sarıyor. bilmem ki kime nettim. kendi halimde kimseye zararı olmayan bir adamım yahu. bakalım 5 sene sonra nolacak. inşallah iyi bir edit yapabilirim bir sonrakine.
  • en az 50 yaş genç gösterdiğimden şahsımın hiçbir yerine takmadığı soru asdfghj.

hepimiz ne kadar genç ve güzeliz anasını satayım.
  • 10 yıl öncesine gidebiliyorsam ne var ne yok veririm yok estetik açıdansa 5 kuruş vermem
hesabın var mı? giriş yap