• normal didi fiyatına satılıyorsa kimse çakozlamadan kasa kasa almak lazım. nesi rezalet yahu?
  • fotolardan bira kokusu geldi ben ikna oldum.tuborg gold basmışlar şişeye.
  • birazdan gidip bi tane didi alıcam. ama içinden bira çıkmazsa seni diderim kardeş paylaşım için teşekkürler emeğe saygı rep.
  • biri sizle oynuyor muhtemelen.

hayır fabrika üretimde böyle bir şey olması imkansız. ya da sen oynuyorsun.

hadi tamam hadi oldu diyelim, bunlar otomatik işlemlerle paketleniyor. dur şuna bira koyalım dense bile tek sen değil aynı dönem üretilmiş tüm mallar da olur.

bu arada darısı başımıza. keşke olsa.

edit: son dönemde bu tarz şikayetler almış firma. bir çoğu asitli ve iğrenç tatlı olmasından yakınmış ve aralarindan bir kaçı da tadını biraya benzetmiş. olay, doğrulandı. ıyi günler
  • troll değildir, şikayetvar sitesinde de tadının biraya benzediği ve asitli olduğuna dair birçok şikayet var. şikayetlerin birçoğunda da içinden garip parçacıkların çıktığı yazılmış.

içindeki madde bira veya soğuk çay olmadığı için
    rezalet puanım 10/10;

eğer bira olsaydı puanım 0/10 olurdu, sonuçta bu fiyat performansa ulaşabilecek başka bir ürün yok.
  • yabancıların cider dediği şeye benzeyen bir ürün oluşmuş olabilir. şişe içerisinde fermantasyon gerçekleştiyse sıvı gazlanıp bu hale gelebilir. ama çok büyük ihtimalle mayanın cinsinden ve şartların elverişsizliğinden dolayı metil alkol oluşmuş olabilir. sağlığa zararlı ve kanserojen olabilir, alkol var diye atlamayın. bir de bu bakteri burda ürediyse başka bakteriler de üremiştir, işin ucu ölüme bile gidebilir.

iş bu entry başlıkta anlatılan olayın gerçek olduğu varsayımı ile yazılmıştır. mevcut durumda sıvının alkollü olup olmadığı anlaşılmamaktadır. şişedeki sıvının köpürmesinin çeşitli sebepleri olabilir.
  • başıma gelen olaydır. fakat tek farkla.
    benim didi limonluydu, yanlışlıkla içine tekila basmışlar.
  • fotoğraflara baktım. inşallah biradır.

(bkz: sidik) de olabilir.
  • çay ın içindeki tanendendir. soğuk çay da hiç köpürme olmuyorsa asıl o zaman şüphe edin. gerçi köpüğü biraz fazla olmuş ama endişe edilecek bir durum değil taşak geçilebilir.
  • didi'nin fabrikasında değil ama bira fabrikasında meydana gelen hatalı dolum sonucu olabilir.
    3 yıl bira fabrikası* üretim tecrübesi olan biri olarak açıklayayım.
    dolum yapılacak kutular*fabrikasından hazır gelir, bu paletlerin içinde çok nadir de olsa başka firmalara ait kutular çıkabilmektedir.
    gene farkedilmemesi çok zor ama bu kutuya üretim hattında farkedilmeden bira dolumu yapılıp kolilenmiş olabilir.
    satış nokrasında bu koliyi açan mal bakkal da bira kolisi içinde nasıl didi çıkıyor diye sorgulamadan didi kutusunu alıp dolaba koyarsa bu olay da olasılık dahiline girmiş olur.

edit: yukarıdaki teori didi içeceğinin kutu(can) formatında olmasına göre yazılmıştı, fotolar bir gün sonra konulmuş, litrelik plastik şişeler için bu teori tabiki geçerli değil.
hesabın var mı? giriş yap