• resmi gazetede yayınlanan karara göre, türkiye'deki gazzeli üniversite öğrencilerinin lisans ve önlisans parasını devlet karşılayacak.

görsel

türkiye'de en zor şey türk olmak
  • turk araplastigi icin bunlar basina geliyor,akillanmaz isen pas pas olursun,insanlik bir yere kadar,onceligim kendi milletimdir.
  • insanlar cahil kalmasın okusun. amin.

edit
    eğitim sistemini her semester değiştiren tipler şov için adımlar atıyor
    kendi vatandaşı üniversitede ne çekiyor haberi yok
  • benim paramla.

bana sordun mu ireceb emmi?

edit: referandum yok, bir yaprağım yok. ben ülkemde yaşıyorum, arkadaş benim paramla arap okutuyor.

çek çek, bunu da çek. hak yeme fuck yeah. siz beni cuvata sandınız herhalde.
  • her zaman diyorum;
    akp hiç bir zaman türk halkının menfaatine hiçbir şey yapmamıştır.
  • bu karar, okumak için kyk'dan fahiş oranlarla öğrenim kredisi almaktan başka geliri olmayan bu milletin çocuklarına küfür etmektir.
  • biri var. benim zorlukla biriktirdiğim paramı nereye harcayacağıma karar verip uyguluyor. paranı elinden alıyor yani. hem de göstere göstere.
  • gayet yerinde bir karardır.
    kimin emeği varsa allah razı olsun.
    mankafa tengrici tayfa ile kemofaşistlerin mabadı epey yanmış. sinirden kendilerini şey edecek hale gelmişler. ülkelerinde aileleri katledilmiş, evi barkı kalmamış taş çatlasın 5-6 bin filistinli öğrencinin eğitim ücretini devlet karşılayacak. olan bu sadece. sanki türk öğrenci para veriyor da bunlar muaf tutulmuş. ırkçılıktan süngere dönmüş beyninizle argüman bile üretemiyorsunuz.
    elin gavuru ukrayna savaşından sonra yüzbinlerce ukraynalıya bunun 100 mislini yaptı. ama sizin gibi kudurmadılar.

neyse ki tek yapabildiğiniz böcek gibi nick arkasına saklanıp zırlamak. bir seçim akşamları, bir de böyle olaylarda yaşadığınız çaresizlikle kudurmanızdan acayip keyif alıyorum.
    buza oturun geçer.
  • 7500 tl emekli maaşı ile çocuğunu okutmaya çalışan babalar var.

inandığınız allah bunun hesabını size sormayacak mı?
    bu ülkede resmen türk düşmanlığı var. tamam biz ölelim bu araplarla baş başa kal.
  • insanlık dersidir.
hesabın var mı? giriş yap