• öküz, hayt park değil o, hyde park olacak.

ayrıca;
    ingiltere dediğin yerde kraliçe geçtiğimiz sene 5 hafta parlamentoyu tatil etti diye, onlarca şehirde kaç kişi protestolara katıldı haberin var mı?
    haberin olmaz çünkü sen o sırada a haberin yerli uçak göklerde haberini okuyordun.

burada meclis tatil edilse kimsenin sikinde olmaz. *

ağaç kesip, avm yapacaksın orada he, kan alırlar kraliçeden haberi olmaz.

şimdi burada tayyip güzellemesi yapma, akit okuyup, ahaber izlemeye devam et.. hadi koçum
  • yargı bağımsız degilmiydi? niye c.baskanina bağlı? hem ne suç varda ortada ceza vereceksiniz?
  • farkında olmadan yargının erdoğan'ın elinde olduğunu itiraf eden bir akçomar başlığı. ironi yapıyor desem öyle bir zeka kırıntısı göremedim.

engelle geç.
  • reise halen daha laf eden, iftira atan, yargının bağımsız olmadığını söyleyen faşizan chpkk'lı fetöcülere kapak mahkeme kararı.

ironiyi anlamayıp küfür eden arkadaşlar için
    ironi nedir
  • allah razı olsun reis'ten.

adamların hayatından 840 gün sikildi. belki de psikolojik olarak daha fazlası.
    ama sonuçta reis merhamet etti

allah razı olsun reis.
  • hem "o affetti" diyor, hem de "diktatör değil." aynı başlıkta.

iyi mi kötü mü bilemediğimiz.
  • reise rağmen mahkemelerin kanunları uygulaması olmasın o? çok geç olsa da doğru karar vermesi?

(bkz: geciken adalet adalet değildir)
  • affedilme fiilin gerçekleşmesi için ortada bir hata bir yanlış unsurunun olması gerektiğini düşünüyorum olmadığından affedilme de söz konusu değildir.
  • en başta meydana gelip hepiniz benim için değerlisiniz, istediğiniz kadar kalın, şu iş olur bu iş olmaz deyip kısa kesseydi ve herkesi kucaklasaydı bu iş bu noktalara gelmezdi. hem kendi pr'ınıda yapmış olurdu.
hesabın var mı? giriş yap