• 2 maçta 1 gol bile atamadığımız fenerbahçe'ye balıkesirspor'un 41 dakikada 3 gol attığı maç. hay yapacağımız şampiyonluk yarışının...

not: tiner çekiyorum.
  • ilk yarı 1 oynadım, fenerbahçe lig sonuncusuna ilk yarı 3 gol attı ama ilk yarı 1 bitmedi. söyleyeceklerim bu kadar..
  • her mantıklı, kafası çalışan fenerbahçeli gibi mutlu değilim. maçı 10-3 alsak ne olur. takım ortada.

kazanma ruhu yok, takım ruhu yok ve en kötüsü taraftarda ruh yok. ha bu arada taraftarın kendisi de yok. liderlik maçına taraftar gelmiyor. basket takımı tarihinde ilk kez f4 e kalıyor. ilk lig maçına taraftar gelmiyor.

bunun mimarı aziz yıldırım'dır. zamanında malum süreçte desteklediğimiz adam dışarı çıkınca kendisini tanrı zannetmeye başladı. fenerbahçemin üzerinden elini çektiği gün çok mutlu olacağım.
  • ömer üründül: volkan yedigi 3 gol disinda gayet basariliydi.
  • ismail kartal'ın fenerbahçe'ye çelme takabileceği maçtır.

rakip futbolcu/teknik direktör gibi koşullardan bağımsız olarak, ismail kartal da süper sürprizler yapabiliyor.
  • kurumlar arası kaymakamlık kupası maçına döndü aq maç. 3-3.

nasıl maç lan bu?
  • 2. periyoda fenerbahçe hızlı başladı. balıkesir hocasının mola alması lazım*
  • 152.5 üstüne giden maç.
  • 4-3 biten maçtır. şiir yazdırmıştır.

kalemi aldım başladım yazmaya
    olacağız şampiyon gerek yok kasmaya
    yedi golü boşver bak puana
    dünden daha yakınız dördüncü yıldıza

unutma fenerbahçe bu alemin kralı
    koyacağız müzeye bu seneki kupayı
    manası da güzel ama bu şiirin amacı
    unutturmamak sana ilk harflerdeki mesajı

(bkz: koyduk mu?)
  • küme düşmüş balıkesir'i yenen fenerliler'i sevindirmişmiş. dördüncü yıldızı bilmem neremize takacakmış. ulan embesil küme düştü dediğin takım sizi 2-0 yenmedi mi?
hesabın var mı? giriş yap