• fb'nin twitter hesabindan atilan tweet. bu donemde bu aciklamayi yapabilmek. helal olsun!!

not: belirtmek gereksiz ama yine de belirteyim, aboubakarspor...

https://twitter.com/…hce/status/1373978367255572485

edit: gördüğüm kadarıyla bu fb’nin kadın haklarına yönelik ilk açıklaması değil. heforshe’ye katılan, bu konulara önem veren bir yönetim anlayışı var. o yüzden önünüze gelen(ya da daha doğrusu işinize gelmeyen) herşeyi “siyaset yapmasın” sığlığına sokmayın.
  • üç büyüklerin ortak olarak açıklamasını umut etmiştim şu yazıyı. yetmez ama evet !
  • vallahi helal olsun
    sportif rezaletler bir tarafa, uzun zaman sonra yonetim hakkinda helal olsun deyip gururlanmami saglayan bir aciklamadir.

diger kuluplerden de benzer aciklamalar gelmesini umuyorum
  • helal olsun!

gs.
  • bir beşiktaşlı olarak tebrik ederim fenerbahçe.
  • fenerbahçe bir spor kulübünden daha fazlasıdır..

adettendir, not: gs spor kulübü
  • gerizekalılara gereksiz gelebilir. türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu iddiasında bulunan bir camianın resmi yayın organından beklenen tepkidir.

helal olsun diyorum. bu dönemde, bu baskıda resmi olarak bu tepkiyi verebilmek yürek ister.
  • istanbul sözleşmesiyle ilgili atılmış twit. bir spor kulübünün burnunu kendini ilgilendirmeyen konulara sokmaması gerekir. sen topunu oyna. siyasete karışma.

edit: imla. aceleyle yazdığım için eksik harf olmuş kelimede. buna üşüşmüşler hemen.
  • kulüpler birliğinin de altına imza atması gereken açıklama.
    lafa gelince ülkenin en büyük sivil toplum örgütleri olduklarını iddia edenleri görmek isteriz.

not: imparatorspor.

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap