• bi insanın sene boyunca aldığı en güzel haber nasıl gaga bulut'un tahliyesi olabilir?
  • cocuk istismarindan tutuklanan birinin tahliyesidir.

ıki yuzlulu eksicileri tabiki sevindirir. diger ıstismarcilar serbest kaldiginda da sevinirsin.
  • neye göre tahliye olmuştur? olaya hakim değilim ama uzun bir hapis cezası kesinleşmemiş miydi nasıl böyle çabucak çıkabiliyor.
    edit: gerçekten anlamıyorum. gaga bulut falan umrumda değil de 17 sene hapis cezası alan birisi 2 sene dolmadan tahliye oluyor. bu nasıl mümkün oluyor? hukukumuza nolmuş öyle?
  • (bkz: lady gaga)
  • yani cezasının hapis yatmak olması en başından çokta mantıklı değildi
  • bundan sonra eğlence(!) için, para karşılığı, zor durumdaki çoluk çocuğu öpüştürmeden önce yetmiş kez düşünmesini umduğum tip.

edit: çocuğun yüklediği videoyu gördüm. üzüldüm. belli ki hatasının farkında ya da fazla korkutulmuş. hala tekrar tutuklanabilir. ben ıslah olduğunu düşünüyorum. tekrar içeri girmesi için toplum baskı oluşturmamalı. bir şansı daha hak ediyor, 26 ay hapis yatmış.
  • bu arkadaşın yediği bokun cezası bellidir ve tahliye edilmesi de gereksizdir ancak şu piyasada kimler kimler sokakta geziyorken sırf yaşam tarzı farklı diye bunu içerde tutmaları hukuki ama adil değildi. iyi olmuş olandır.
  • istismarcı bizim cenahtan olduğu için sevindiren tahliyedir.

edit: sırada bizim katilimiz kadir şeker var.

edit2: amalı, fakatlı mesajlar sebebiyle bunu buraya bırakıyorum. bazı arkadaşlar gaga bulut'un videodaki çocukları önceden ayarladığını, çocukların reşitiz diyerek gaga bulut'u kandırdığını iddia etmiş. yahu şu çocuklar 10 km öteden reşit değiliz diye bağırıyor.(çocuklar 15 yaşın altında)

(bkz: kandırıldık)

bu elemanın sapkınlığını laikliğe ve izmir'e mal etmesinin bile yatarı var.
  • tecavuzcu sevindirir.
    para karsiligi bir cocugun baska birini opmesini istemek ile para karsiligi bir cocugun baska biri ile cinsel iliskiye girmesini istemek arasindaki fark kullanilan organlar. e eksici ibineler hani ahlak bacak arasinda degildi. penisle vagina birbirine degmedigi surece istismar yok yani hemi. ben sizin iki yuzunuze de s...
  • zerre sevmiyorum bu insani da adam oldurup disarida geziyor millet bu herif de yaptigina pişman olduysa sorun yok.
hesabın var mı? giriş yap