• 15 dakika içinde başlayacak saldırıysa basabildiğin kadar paladin basacaksın.
  • ışid yandaşlarının istanbul'un göbeğinde cirit attığını gösteren saldırıdır.
  • kim olursa olsun istanbul'un ortasında gerçekleşen bir saldırıdır.
    nüfus kaçtı? 20 milyon olmuş muydu?

tabi ki suçlusu tamamen muhalefet. akp'nin hiç bir suçu olur mu? düşünebiliyor musunuz? hiiiçç...
    imkansız... bunlar hep cehepe zihniyeti...
  • ekşicilerin çoğunluğunun solculara törörist gözüyle bakan mahalle esnafı zihniyetinde olduğunu öğrenebildiğimiz için önemli bir saldırı. umarım ışid götünüzü kesmeye geldiğinde birileri sizin için "ne farkı var bunların ışid'den?" diye sormaz.
  • ne yaptı bu solcular size de bu aşağılık it sürüsü karşısında bile hala laf sokma derdindesiniz? ışidli midir değil midir nereden bilecekmişiz.sanki biri diğerinden çok farklı da toz konduramadınız. adamlar suratlarında maske ellerinde sopayla tehditler savuruyor ortada burada gelmiş solculuk oynayan gençler diye komiklik yaptığını sanıyor sivri zekalar. teröristler ellerini kollarını sallayarak üniversitelerde dolaşıyor işte yeni türkiye
  • biz istanbul üniversitesi'nde öğrenciyken fakültemiz ayrı olduğu için güvenlik sebeplerinden ötürü bizi almadıkları edebiyat fakültesinde olmuştur. hani şu kendi öğrencilerini bile kimlik kontrolsüz içeri almadıkları edebiyat fakültesi. oysa içeri girip gayet de ortalığın amına koymak serbestmiş gibi görünüyor buradan. sizin ırzınızı kitabınızı sikeyim. güvenlik kurallarını nerede ne kadar zararsız adam varsa ona uygulayan korkak götünüzü sikeyim. allah belanızı versin orospu çocukları.
  • bunlara müdahale etmeyen polis, ege üniversitesi'nde öğrencilere ücretsiz çay veren "çay lobisi"nin açtığı "herkese benden çay, tayyip'e yok" pankartı nedeniyle kampüsü basıp öğrencileri gözaltına alıyor:

http://www.gelecekgazetesi.org/…listen_gozalti.html

https://twitter.com/…2014/status/515485372097515520

(bkz: #45955495)
  • - abi ne güzel yaptınız ya, ne güzel kestiniz kafalarını şu bölücülerin. ülke kurtuldu şunlardan sizin sayenizde.
    - evet. canım sen müslümansın değil mi? söyle bakalım, sabah nazamı kaç rekat?..
    - ben ateistim abi, özgür bir ülke sonuçta bur...
    - şu arkadaşı bi alalım..
  • ışid'in sadece "yobaz" olduğunu sanan bazı dangozlar tarafından burada da desteklenen saldırı.

ulan, adamlar ışid ,
    bre gerizekalı !

kadın/çocuk/yaşlı dinlemeden, sırf kendi mezheplerine uymuyor diye insanları doğrayan,
    minicik kız çocuklarını kendilerine eş olarak alan, onlara tecavüz eden,
    insan kafataslarıyla futbol oynayan,
    yüzlerce askeri/halkı kamyonlara doldurup tarayan,
    kafasına göre fetvalar veren,
    amerika'nın beslediği ve kurduğu,
    tarihin 1000'lerce yıl gerisinden gelen,
    ışid !

sen hala cin ali kitapları okuyor, pamuk prenses masalları okuyup,
    uyuyor olabilirsin. ya da 5 vakit namazında mutlu huzurlu da olabilirsin.
    hatta ve hatta "bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın"cılık da oynuyor olabilirsin !

ama adamlar, ışid , bre dingilsan !

sövmeyeyim sövmeyeyim diyorum ama yine tutamıyorum , şurada şu yazılanları okuyunca !

neymiş, pkk'lılarla yobazların savaşıymış !

ulan ışid, senin sınırında, senin ülkenin kıyısında,
    senin insanlarını, senin askerlerini de tarıyor ,
    yalan mı?

sen sadece günlerini 7/24 türk bayık dizileriyle, o ses türkiye'lerle mi geçiriyorsun ,
    anlamadım ki?

eğer öyle ise,
    tek temennimdir ki;

umarım ışid bir gün senin evine de girer...!
  • bezelye kadar beyinleriyle "ikisi de gebersin hıııhhh" diye ahkam kesenleri görmemizi sağlayan saldırılardır. bunların türevleri ışid'le pkk arasında da ayrım göremiyorlar. ya da bunlar onların türevleri. tabi, öyle demek lazım.

işte beyin fukarası arkadaşım, sen muhakeme yapıp bunların arasındaki farkı görmeye zahmet etmediğin için o ışid bugün kapına geldi. yarın tıklarsa şaşırma.

pkkli değilim. hatta istersen ppklı değilim. peki senin kafan yerinde mi? her anlamda soruyorum bunu.
hesabın var mı? giriş yap