• ülker sports arena metro enerji salonunda oynanacak olan türkiye kadınlar basketbol ligi 2012-2013 sezonu play-off final serisinde ikinici maç. biletix'te maç biletlerinin tükendiği bilgisi var.
  • ilk yarısı 24-26 galatasaray üstünlüğü ile geçildi.
  • ilk çeyrek 24-26 galatasaray lehine sonuçlandı. bir buçuk maçtır izlediğim fenerbahçe takımı son birkaç sezonda izlediğim en kötü hücum eden takımımız, uzunca süredir bu kadar aciz görmemiştim bizim kızları galatasaray karşısında. iki maçtır 30'u göremiyoruz yarıda ki euroleague'de şiir gibi hücum eden takımdı aynı takım. sanırım barcelona sendromuna tutulduk, 7 senelik hanedan bir doymuşluk getirmiş şubeye. bu maçın şampiyonluk maçı olduğunun, kaybedilirse şampiyonluğun da kaybedileceğinin farkına varamamışlar. böyle giderse evine 0-2'lik avantajla döner rakibimiz çok rahat bir şekilde. ilk maçtan sonra değişen hiçbir şey olmamış takımda, yazık.
  • son çeyreğine fenerbahçe'nin 5 sayı farkla 41-36 önde girdiği maç.
  • ışıl alben'in üçüncü çeyrek sonunda bildiğin üç sayı çizgisinin gerisinden attığı basket ikilik sayıldı hakemler tarafından. itiraz edilseydi "sayıyı verdiğimize dua edin" derlerdi herhalde.
  • sürekli aynı 2 basketi yediğimiz maç. ya fowles yüksek posttan pas alıp içeriden bitiriyor ya da harding topu sağa vurup şuta kalkıyor, herhangi bir önlem aalma ihtiyacı duymuyoruz nedense. hücumda akıcılık zaten sıfır tek kelimeyle. kendimi sikmeme birkaç mikron kaldı.
  • fenerbahçe'nin kazandığı maç.
  • biraz da şans ile 55-52 kazanıp durumu 1-1'e getirdiğimiz, ama ruhsuz oyuna devam ettiğimiz maç. son pozisyonda bile fark 3 iken şebnem rahat bir 3 sayılık atış buldu ama kullanamadı. galatasaray beklediğimden sert ve dirençli bir şekilde, saha avantajını da cebine koyarak evine dönüyor. şimdi bir deplasman galibiyeti şart.
  • 55-52 koyduğumuz, çaktığımız vs. maç.

hayır normalde kazandığımız, aldığımız maç derdim ama geçen maçta bit takım ergen gs'li troller maç sonu "koyduk mu" muhabbeti yapıyorlardı da hatırlatayım dedim. yok yani size koyduğumuz kadar sürahiye su koymadık. hele hele kadın basketbolunda böyle şeyler yazmayın komik oluyorsunuz.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap