• 2 büyük rezalete sahne olan maç

1. konyaspor ceza sahasında yoğun buzlanma vardı. içeri giren fenerli düşüyordu ve hakem buna rağmen maçı oynattı. en azından maça ara verip zincir taktırabilirdi.

2. yine aynı hakem uzatmaların ikinci devresini oynatmadan maçı bitirdi.

aziz yıldırım'dan 3, mahmut uslu'dan 2 tane basın toplantısı bekliyorum
  • fenerbahceli ahlaksizligini dibine kadar gorebileceginiz mac. her bir futbolcusu ayri ahlaksiz neredeyse. rakip ceza alanina girip de alakasiz yere artik komikten de ote sekilde kendini yere atmayan fenerbahceli kalmadi be.

bunlari alistirdilar tabi sezon basindam beri boyle sacma sapan penaltilara...

bir de burak'a laf eder ya bu sikecilerin ahlaksiz taraftarlari...
  • az önce maçın özetini izledim.

sow, kuyt ve diego'nun penaltı alma çabalarına acıdığımı söyleyebilirim.

burak'a hırsız diyen ibneler lig tv deki özeti tekrar tekrar izlemeli.
  • yerini kırmızı yüzlü rıdvan'a bırakan yayın akışı.
  • sezon başında aziz yildirimin teknik direktör olmadığını iddia ettiği ersun yanal ve aykut kocamanın bizden 4 puan aldığı, bonus olarak roberto carlosun da 3 puan kopardığı haftaları geride bıraktık.

teşekkürler aziz basgan.
  • liverpool maçı dolayısıyla takımın yorgun olabileceğini göz önünde bulundurmuştum. puan kayıplari yaşanması garip olmazdı sonuçta düşündüğüm gibi oldu.

aa hasiktir fener başliğiymis la bura.. ahahahhahahaha pardon beyler. alışmışim hep bizim başliklarda fenerli görmeye, baslikta fenerbahce yazdigini gorunce anladim fener maci oldugunu
  • 6 dakkada gol olmazsa tek taraflı penaltılara kalacak maç.
  • fenerbahçe'nin şampiyon olamayacağını tescilleyen maç. bu oyunla zaten olmasın amk. beşiktaş ya da galatasaraylı arkadaşlar siz keyfinize bakın bizi siktir edin düşünmeyin.
hesabın var mı? giriş yap