• beşiktaşlıyım ama galatasaray'ı destekledim.

yapmayın şöyle boru falan. büyük bir heyecanla takip ettim maçı. galibiyete de çok sevindim. ama siz böyle yapınca tiksinti geliyor.
  • oncelikle kendim sonra da tanidigim tum besiktaslilar, en az galatasaraylilar kadar bu galibiyete sevinip kutladilar.
  • güney kore'den gece 4'te maç izledik, destekledik, sevindik. senin ben hırsına, dolmuşluğuna sövüyorum ergen aslan.

fb
  • saçma sapan bir başlık. galibiyetin keyfini yaşayacağına ona buna laf sokmak için uğraşıyor. gereksiz.
    tabii ki galatasaraylıyım.
  • her ne kadar ekseriyetle iyi insanlara sahip bir taraftar topluluğu da olsalar, arada bir takım hayvan oğlu hayvanlar çıkabiliyor da galatasaray'dan.

tanım: aptal bir başlık.

ek: tüm galatasaraylıları kutlarım.
  • işte böyle salakların yüzünden takımlarımızın uluslararası arenalarda aldıkları galibiyete ağız tadıyla sevinemiyoruz.

herifçioğlu, galibiyeti kutlamak yerine yememiş içmemiş koştura koştura sözlüğe gelip ağız dolusu kusmuş resmen.

böyle dangalakların azınlıkta olduğunu varsayarak aklı selim galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim. ayrıca ortada bir boru varsa eğer; bruno fernandes denen dallamaya girsin.
  • bir beşiktaşlı olarak eminimki galatasaraylıların çoğundan daha fazla sevinmişimdir bu galibiyete. tekrar tebrikler.
  • başlığı görünce kuşlara nasıl boru saplanmış diye gelenlerdenim. daldaki kuşlara boru saplandı sandım üzülmeye gelmiştim ahahah.

valla saplanan bir şey yok. attığınız gollere sevindim, helal olsun diye izledim maçı. anlaşılan yanlış yapmışım.

not: fb
  • doğma büyüme bir fenerbahçe taraftarı olarak bana saplanmamış boru. galatasaray'ın bu galibiyeti ile gurur duydum. çünkü "türkiye cumhuriyeti" vatandaşı olmak bunu gerektirir.

lütfen ayrışmayalım! özellikle böyle güzel durumlarda...
  • mektebi sultaninin takımısın,avrupada efsane bir başarı kazanıyorsun bütün rakiplerin canı gönülden tebrik ediyor ama seni destekleyen kekonun açtığı başlığa bak.galatasaray senden utanır lan bu başlığı açtığın için
hesabın var mı? giriş yap