• beşiktaşlıyım ama galatasaray'ı destekledim.

yapmayın şöyle boru falan. büyük bir heyecanla takip ettim maçı. galibiyete de çok sevindim. ama siz böyle yapınca tiksinti geliyor.
  • oncelikle kendim sonra da tanidigim tum besiktaslilar, en az galatasaraylilar kadar bu galibiyete sevinip kutladilar.
  • destekleyenlere lafım yok fakat desteklemeyen vatan hainlerine sağlam giren borudur
  • sedat peker'in video açılışlarında söylediği gibi. yürekten sevinen namuslu fenerbahçeli ve beşiktaşlı kardeşlerimize lafımız yok. onlar baştacı.

ama her maç öncesi sistematik olarak burada kişneyenlere socar sponsorluğunda döşenmiş 1978 km'lik gaz borusudur.
  • her ne kadar ekseriyetle iyi insanlara sahip bir taraftar topluluğu da olsalar, arada bir takım hayvan oğlu hayvanlar çıkabiliyor da galatasaray'dan.

tanım: aptal bir başlık.

ek: tüm galatasaraylıları kutlarım.
  • bayern maçında da kediciğe sokulan boru diye başlık geliyor demektir bu. ertesi hafta bir boru daha sokulur. bir de kopenhag sokarsa boruyu tadından yenmez. beklemedeyiz
  • o boru dönüp dolaşıp bir tarafına kaçar zamanı geldiğinde eyyy şaibesaraylı.terörden aranan eski kaçak futbolcularınızın size soktuğu boruyu hele bir çıkar , sonra gel laf at..nasıl bir yara varsa, galip geliyor herif, sevineceğine, hala beşiktaşla fenerle uğraşıyor.

not: abubakarın borusu
  • tarihi bir günde böyle bir başlık olmamalı.

bu sevinç, bu kazanım hepimizin.
  • güney kore'den gece 4'te maç izledik, destekledik, sevindik. senin ben hırsına, dolmuşluğuna sövüyorum ergen aslan.

fb
hesabın var mı? giriş yap