• bugün yayınlayacakmış.

tahminim kılışlar gibi pırıl pırıl çıkacağı yönünde. hatta bizi de suçlayabilir. niye arkamda durmadınız, söylediklerimi gündeme taşımadınız falan filan. benden bu kadar deyip kenara çekilir.

eğer hiçbir şey olmamış gibi yeni ifşalar yapmaya devam ederse o zaman hala görevinin (!) başında olan kılışlar dedeyle akrabalık ilişkisi var mı diye araştırmalara başlıyorum.

edit: pazartesi yoğunluğundan kaynak paylaşımını unutmuşum.

kaynak

edit: fake haber olduğunu söyleyenler var. temkinli olmak lazım. yoğunluk içinde haberi görünce hızlıca paylaşayım demiştim. fake ise özür diliyorum herkesten. akşama belli olur durum. yine de bir gerçek ortaya çıktı ki; sedat peker ismi millette bir hareketlenme yaratıyor.
  • reis şimdilik ne yayınlayacağını bilmiyoruz ama seçim geçti ya.

t: sedat pekerin video yayınlayacağı iddiası.
  • eger icerik benzer olacaksa biraz erken oldu reis, bekleyebilirdin bir 4,5 sene kadar daha.
  • çoluk çocuk eğlendirir.
  • "bir umuttur jetski ile markete gitmek"
    reis sp
  • seçimden bilmem kaç gün önce ölse de geberse de yayınlayacaktı, söz namustu, akid falan yapmıştık, 40 yaş altıyla.

agalar, ben bu ülkenin bir mafya liderine bile muhtaç olmasına deliriyorum. ya bu adamdan bile yüz binlerce insan medet umdu, video bekledi.

üstelik de kanlarda duş alan biriydi öncesinde.

bizim ülkece büyük çaresizliğimizdir bana göre sedat peker.

bir de anlatım tarzı, mizansenler falan nefis.

onun dışında şu koca ülke adına hüzün bana göre.

t, sal gitsin reis, giren girdi bize zaten.
  • ben olsam youtube reklamlari acardim ama tabi yine de kendi bilir.
  • bende söz namustur ,
    sizinle akide yaptım,
    ölsem de konuşacağım... gibi üst perdeden laflar eden ,ardından ne hikmetse sessizliğe bürünen şahsın yapacağı aciklamalardir.
  • bu saatten sonra paylaşacağı şey anca story olur. onların da hepsi hikaye.

edit: dayanamadım editi. muhtemelen video falan yok ama bazen bu bakanların komple millet vekili olması projesini sadece süleyman soylu'yu koltuğundan alabilmek için mi yapıldı acaba diye düşünmüyor değilim.
  • geç kaldın sedat reis seçim geçti bu saatten sonra önemi kalmadı hee kılıçdaroğlu'nu istifa ettirirsen o olur çok hayır duamızı alırsın
hesabın var mı? giriş yap