• evde hüloooğ diye bağırıp amuda kalkmama sebep olan montajlar. koca koca adamlar bir de televizyonda ciddi ciddi bu montajların son günlerde yayınlanan ses kayıtlarını tamamen çürüttüğünü savundular. enteresan bir ülke burası.
  • özellikle kılıçdaroğlu'nun görüntüsünü izleyince tatmin oldum ben. özür dilerim sayın başbakanım. yarın hemen türgev'e 50 lira yatırıyorum.

edit: soru gelmiş zekat mı, öbür türlü mü diye elbette diğer türlü :)
  • akboylar tarafından hazırlandığını düşündüğüm montajlar. erdoğanın kayıtlar yayınlandıktan sonraki bir ifadesi oldukça manidar. kendisi şöyle diyor;
    '' konusmalarla ağız hareketleri bile birebir örtüşüyo''
    yani şunu demek istiyor: ''aslında böyle bir konuşma yok, görüntü ve ses montajla oluşturulup birleştirildi.'' oysa bu görüntüler cımbızla seç-kes-yapıştır şeklinde yapılmıştır ve aklı başında bir insanın bunu anlayamaması imkansız. böyle söyleyerek kabul etmediği ses kayıtlarının da böyle oluşturulduğunu anlatmaya çalışıyor. rezalet... insanları aptal yerine koymaktan bile öte birşey bu. rezillik rezilllik...
  • gereksiz olmuştur. secmeni zaten daha montaj dillendirilmeden bunlar montaj diye bagırmıştır. ben iste bunu anlamiyorum. simdi bu ulkede dusunen mantigiyla secim yapacak durust akli hur vicdani hur insanlar yasiyor olsa bir ispat cabasina girersin. ama yavrum gerek yok ki.
  • bu ilkokul seviyesindeki görüntülerin üzerine tüm zamanların en kaypak adamı mehmet barlas bu kasetlerin de bir anlamı kalmadı o zaman dedi. insanlara bu kadar da hakaret etmeyin yahu. komedi dükkanı resmen.
  • yuh diyorum yani hakikatten yuh.

teknoloji bu kadar ilerlemişken "biz de yapabiliriz, önümüzdeki hafta bunu göstereceğiz" derken hakikatten ne yapabileceklerini merak etmiştim işin doğrusu...

bu montajı yapan şahsiyet sana soruyorum? olm hiç mi utanmadın lan bu kadar kötü ve kalitesiz bir montajı "biz de bunu yaptık" diye teslim ederken.
  • anaokulu müsamereleri olurdu zamanında orada böyle oynanırdı. ya hu bu nedir efendiler, koca adamlar? karşınızda insan var insan. yazıklar olsun ya hu, edep ya hu! böyle müslüman olabilir mi? göz göre göre yalan söyleyen, ona buna iftira atan, sığınacak böyle tiyatrolarınız kaldı bir tek.

bir an olsun akıllı tv izlediğimi sandığım montajlardır.
hesabın var mı? giriş yap