• haber

kiğılı giyim yönetim kurulu başkanı abdullah kiğılı’nın tam kapanma kararından dolayı yaşadıkları sıkıntılardan dolayı isyan etmesidir. aynı zamanda dolar yıl sonu tahminin de gerçekçi olmadığını belirtmiş. reis ytd deseydin, bak spk çakar cezayı *

--- spoiler ---

kığılı, tam kapanma sebebiyle iç piyasanın kötü durumda olduğunu belirttiği değerlendirmesinde, haftalık çalışma süresinin 85'ten 36 saate indiğini açıkladı. "tcmb'nin anketinde yıl sonu 8,71 tl dolar/tl tahmini inandırıcı değil. üretim için ön siparişlerin verilmesi gerekiyor, planlama yapamıyoruz.” diyen kiğılı, pandemi nedeniyle birçok önemli markanın iflas noktasında olduğunu söyledi.
    --- spoiler ---

bu arada aynı arkadaşın 2014’teki beyanı da şu şekilde:

"ben hayatımda iki tane büyük başkan gördüm. biri turgut özal, öbürü de recep tayyip erdoğan"

yavaş dön reis, ümmet yetişemiyor. dur lan onun yeri burası değildi.
  • para kaybetmeye başlayan yağcı bir kodamanın isyanıdır. anayasamız ortadan kaldırılırken, insan hakları samanlıkta iğne gibi aranırken dini imanı para olmuş milletin. tam bir mahalle yanarken orospu saçını tararmış durumu.

bence bu zor gününde kiğılı'dan hiçbir şey almayarak kendisine destek olmalıyız. bu zamana kadar gördüğü en büyük cumhurbaşkanı uzunun kapısında ağlayabilir.
  • (bkz: svihs)
  • büyük başkan seni görmemiş anlaşılan
  • kucak arayan bir liboş daha.

tayyip inecek farkına vardı şimdi kimi yalamalıyım diye geziyor.

kayseri'lidir bu bak. sorsan kesin.
  • beter ol domuz kılıklı. iktidari yalarken iyiydi di mi? al sana gordugun iki büyük baskandan biri.
  • e kendisi hani hayatında 2 büyük başkan görmüştü? bunlardan biri rte idi?

lahana yerken kıtır kıtır sapına gelince mee.

işin buraya geldiği, mevcut hükümetin kendi halkını önemsemediği ve fakirleştirdiğini öngöremediniz mi yoksa :( ay tüh satışlar düşmüş zordalarmış.

batın amk.

edit: aynı tas aynı hamam devam edilmesi ile ilgili değil konu. bunların başının ezilmesi ve ses çıkarması da değil.
    bu adamlar neyin ne olduğunu bizden sizden daha iyi biliyorlar. bunlar yıllar boyunca şirin gözükmek adına kendi halkının yoksullaşmasına ses çıkarmadı. bakın ses çıkarmak da değil politik bile davranabilirlerdi. onu bile yapmadı. yalakalığın dibine vurdular. şimdi her yer açılsa da bir ürün alamayacağız öyle fakiriz. batın amk.
  • sen isyan etsen nolur dombili kapitalist, asıl gümbürtü işçi sınıfı isyan edince olacak.
  • (bkz: kiğılını kıyafetini sikeyim)

godomanlar bile ağlıyorsa biz sıradan halk ölelim o zaman.
hesabın var mı? giriş yap