• evet, fedon’un denize düşmesi yaz geldi demekse birileri okul kapısının önünde hak aramaya çalışıyorsa üniversiteye giriş sınavı yapılıyor demektir.

benim kağıdımda öyle yazıyor
  • bir dahaki sınavda önce gidersin,kardeş.
  • bu kuşağın vakti çok değerli. 15 dakikasını boşa geçirmek istememiş sınıfta. gözetmen 2 saat önce okulda oluyor, adam hayatının sınavına son anda gelip girmeye çalışıyor.
  • çok oldu girmeyeli ama sanırsam kağıtta bu durum belirtiliyor.

olması gereken 25-30 dakika önce girip salona sınıfa geçmek, gerekirse bir de lavaboya gitmek.

son dakikaya kalınca üzücü durumlar oluyor.
  • babası olmayan ve annesi sabah 6'da işe gittiği için 3 küçük kardeşine kahvaltı hazırlamak zorunda olup, en küçüğünü birisine bırakmadan sınava gidemeyen z kuşağı gençleri olduğunu unutmamamız gereken durumun soru hali. siz yine de sövün.

edit: ben iltimas geçilip sınava alınsın demedim. ben o kapıya gelme anına bir yorum yaptım. tabi ki sınav kuralları herkese eşit uygulanmalı. bu yeni nesil de çok şey canııım diyenlere uyuz oldum çünkü. sanki 20 sene önce sınava geç kalma yoktu yeni başladı.
  • hala ülkenin geleceğinden umudu olanlar var.

karamsar olmak için bariz örnek.
  • ne güzel işte, sorumluluk bilinci olmayan tipler daha sınava girmeden eleniyor böylece.
  • her sene aynı terane. siktimin salakları ya, zerre üzülmüyorum şunlara. hak ediyorlar. zaten bu kafadakiler memlekete beyin açısından faydalı olacak yerlere gelemez. ırgat olarak çalıştırmak lazım bunları.
  • insan trafik sıkışıklığı yüzünden geç kalabilir. ama senede bir yapılan sınav için 2 saatlik uykundan feragat edemiyorsan sınava girme şansını seneye tekrar denersin. olay bu kadar basit.

hayatının sorumluluğunu alamayan adama acımayın. bu adam bir yeri kazansa devamlı derse geç kalacak. oradan mezun olup işe girse ona da geç kalacak. gerek yok. ha herkesin üniversiteye girebiliyor olması da ayrı fecaat tabi. böyle böyle bir iki derken eleneceksiniz. merak etmeyin bir şey kaybetmediniz. lise mezunu olup çok para kazananlardan oluverin siz de.
  • aga kaç senedir var bu hikaye,hala saati tutturamıyor.yeni nesil gerçekten iğrenç amk
hesabın var mı? giriş yap