• türlü şark kurnazlıkları ile köşeyi dönen, genç kız sevdalısı, sevimli görünmeye çalışan sevimsiz bir uyanık olması.

edit: “genç kız sevdalısı” ifadesini eleştiri mahiyetinde değil, itici olmasının nedenleri arasında saymıştım; ancak; mehmet ali erbil’in de benzer özelliğinin olması ama bu kadar itici olmaması nedeniyle, bu özelliğini iticilik nedenleri arasından çıkarıyorum.
  • para ve zenginlik aslında o kadar da önemli değil havalarında olması.
  • biz acunla küsüz, o yüzden objektif bir entry giremeyeceğim. aslında acun bana küstü. sebebi de şu; ben zamanında gariban şeymoş ile ilgili bir yorum yazmıştım instasına adam küsmüş bana, engellemiş :p çok da s.kmde afedersin :)
    bir tek ben itici görmüyormuşum adamı.
    adam ukala,
    insanlara yukarıdan bakıyor. kendi kendine ortalıkta yargı dağıtıyor falan. etrafındaki yavşaklar da kendilerini yönetmesine izin veriyor.
    bir insanda onur gurur olacak be. 2 kuruş para için kendine hükmedilmesine nasıl tahammül ediyor bu insancıklar?
    bu yüzdendir ki ne acunu ne de ona para kazandıracaklar programlarını izlemem, izlettirmem. onun da umrunda değildir eminim ama ne yapalım işte durum bu.
  • şampiyonlar ligi keyfimi elimden alması. konu kilit
  • milleti uyuşturarak cebini doldurması.
  • ilişkiler anlamında modifiyeli ibrahim tatlıses oluşu
  • mütevazı olmaya çalışması ama olamaması, net.
  • laik, rahat ve batı özentisi hayat yaşamasına rağmen, siyasal islamcılarla da arasının çok iyi olmasıdır.

özellikle reisle arası pek bir iyidir.

itici insanları meşhur edip, sosyal medyada sürekli önümüze düşmelerine sebep olmuştur. şeyma subaşı, eser yenenler, oğuzhan koç gibi şımarık tipleri görmekten gına geldi.
  • boynu ve gıdısı. sanki tüm fotolarda boynuna x10 inceltici shop yapıyormuş gibi duran, tv showlarında her gördüğümde ise "oha bu adama nolmuş" dedirten ensesi kalın olma durumu
  • her yerin altından çıkması. siyasette var, futbolda var her yerde var adam. her şeyde de yorumu var maşallah. bir de türkçe'yi çok kısır kullanması. günümüz ergenleri gibi.
hesabın var mı? giriş yap