• rte'nin gereğini yapan gazetecimsi kontenjanının mide bulandıran üyesinin saçmalıkları. pisliğin kim ya da kimler olduğunu herkes çok iyi biliyor. aktrollere aktroll dedik diye rezil, cellat ve provakatör de olmuşuz. ulan ahmet hakan yatacağın yer var mı merak ediyorum.

--- spoiler ---

zıvanadan çıktı. esprisini kaybetti.

haysiyet cellatlarının, karanlık provokatörlerin, küfürbaz rezillerin, ahlaksız müfterilerin cirit attığı bir mecraya dönüştü ekşisözlük.

ekşisözlük’te yuvalanmış bazı pisliklere karşı bizi kim koruyacak?
    --- spoiler ---
  • yalamaktan ağzı yamulmuş adam başkasına pislik demesi.

yargılanacaksın sen de ahmet. ağlayacaksın adliye koridorlarında.
  • (bkz: düşünce özgürlüğü)

edit: klasik siyasal atatürkçü çarpıtması yapılan söz. ahmet bazı yazarlar demiş, bizim oktroll'ler de herkese demiş gibi yansıtıyor.

burada, kendi gibi düşünmeyen herkese en ağır hakaretleri eden, küfürler yağdıran ama kendi görüşünden olanları her şartta yavşakça destekleyip alkışlayan omurgasız siyasal atatürkçülerin olduğu yalan mı?

tuvalet terliğine oy veririm diyenlerin olduğu yalan mı?

küfrettiği siyasetçi kendi partisine geçince temel dede diye peşinde gezenlerin olduğu yalan mı?

daha sayarım da sizde utanma arlanma ne gezer be onursuz ok troll sürüsü.
  • her yazara söylememiş, aktroller için söylemiş gibi anladım bu ifadeden.
  • "pislik" dedi, rüzgar lü.
  • ahmet hakan kim lan! hani şu damat “dolarla mı maaş alıyorsunuz” dediğinde yooooo almıyoruz diyip soru sormaya korkan gazeteci miydi?
  • anlat ahmet'cim
    görsel
  • bazı pislikler” demiş ya beni kast etmiyor bence. troller demek istemiştir.

zira ben evimde, çayımla gelmişim şuraya; ayıptır.
  • pislik sensin, tüm yazarlar ...

(bkz: boşluk doldurmaca)
  • ha şöyle ana akımda konuşsun sansürcü zihniyet; içindekini kusmaya devam etsin
hesabın var mı? giriş yap