• "şu saçma hikayeni bitir de alkışlayalım mk biz 45 saniyeden fazla birini alkışlamadan duramıyoruz" diyen memleketin sığırlarını göreceğiniz bir adet megaloman videosu. ben utandım izlerken.
  • o değil de yaşlı başlı kel dayılar başörtülü teyzeler falan izliyor lan bu hikayenin geçtiği konseri? 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi böyle bir kitlenin varlığı.
  • ibretlik hikayeden cok hikayede gecen "falan" ve "sey"lere takildim ben. bu ikisini konusmadan cikarinca kizcagiz turkce konusamiyor, bu da bir dram sekli tabi.
  • (bkz: falan virali)
  • insana şok içinde şoklar yaşatan doğaüstü bir hikayedir.

video

beni hikayeden ziyade alkışlamak için her an tetikte bekleyen kalabalık etkiledi. vah ki ne vah lan bu memlekete.
  • peki hayatımdan çalınan 1,5 dakikanın hesabını kim verecek ?
  • abi özel okul çook güzel bir şey ya... adamlarda müşteri memnuniyeti her zaman ön planda... müdür çıkarıyor seni: "bundan sonra resmi kıyafet seninki aleiiiğna!" diye bağırıyor, sonra kürsüde şampanya falan patlatıyor, öğrencilerin üzerine konfetiler atılıyor, dj'ler çıkıyor, after party başlıyor.

mesela bizim ilkokuldaki müdür önlüğümüzün renk tonunu tutturamasak bile okulun bahçesinde tekme-tokat kovalardı bizi... müdürü salla, sınıf öğretmenimizden yediğimiz dayakları uçtan uca eklesen otoban olur. ki bu olaylar 90'lı yıllarda izmir'in merkez ilçesinde yaşanıyor, biraz daha taşra illerimizde öğrencileri kırbaçla dövüyor, kazığa oturtuyorlardı herhalde?

bak bu kızın psikolojisi de ilkokulda yapılan iyi muameleden o kadar iyi etkilenmiş ki, şimdi kendini haklı olarak britney spears zannediyor. ben ise kendimi en fazla izzet yıldızhan gibi hissediyorum. o da iyi günümde olursam yani, yanlış anlama.
  • elitist ve kültürlü görünmeye çalışan, fakat özünde kapitalizmin köpeği olmuş ailelerin yetiştirdiği çocuk örneği. açıkçası hiç de şaşırmadım. doğduğu andan itibaren çocuğa ego pompalarsan, herhangi bir çocuğun yaptığı davranışı sergilediğinde über tepkiler verirsen, bodrum'da gittiğin tatilde her bir saniye çocuğunun fotoğraflarını sosyal medyaya yüklersen işte böyle bir narsist salarsın piyasaya. yeni dönem türkiye'sinin kısa bir özeti gibi olan konuşma. oradaki şakşakçılara ise hiçbir şey demiyorum. onlarda durum çok daha vahim.
  • özet: falan, şey, falan, işte, falan, falan, şey, durun daha bitmedi, ismimi bilmesinde ne var, falan, işte, 6 yaşındayım, dahan ne yapayım, falan.
  • "devlete resmi kıyafet getirmişim daha ne yapabilirim 1. sınıfta"
    gören de diyecek ki, atom mu parçaladın aleynacığım.
hesabın var mı? giriş yap