• amacı çocukların cebindeki beş lira değil tüm fenerbahçe taraftarının az ya da çok katkıda bulunmasıdır demek isteyenler bu hayatta şimdiki yaşlarına kadar boşuna yaşamışlar. elin gariban liselisi son beş lirasını kulübe versin de onu yanlış transfer politikalarıyla ya da bazı yöneticiler tırtıklamasıyla piç edelim demenin başka yoludur bu. türk futbolu bu günlere bu düşünce yapısındaki yöneticilerle geldi haberiniz olsun.
  • kendi aile şirketi bünyesinden bir çok sponsorluk anlaşması yapmasına ve kulübe maddi destek sağlamasına rağmen, hâlâ maddi krizden kurtulamamasının nedeni kendisidir. hâlâ o comolli denen adamı orada bulundurması çok çok ilginç. tarihin en boş transferlerini takıma getiren, taraftarın her söylediğini harfiyen yerine getirip, şirin görünmeye çalışması bu işi şimdilik beceremediğini gösteriyor. aziz yıldırımı aramıyorum, bu kulübe başkan olacak çok değerli isimler var. fakat ali beyin artık elle tutulur birşeyler yapması gerek.
  • kendi kulüpleri satıldığında bu başlık altında ağlayacakların saldırdığı başkanımız.

biz daha konuşmaya yeni başlıyoruz..
  • fenerliyim, sayın başkanımız kampanya falan düzenlerse kendisine olan saygım yerle bir olacak.

türkiye'de kötü yönetimlerin faturası hep taraftara çıkıyor. takımdaki oyuncular birkaç maaş almasınlar bakalım ne oluyor? niye hep taraftar fedakar olmak zorunda? elin apaçileri birkaç fahişe daha düzecek diye garibandan para istemek ne lan?

ne fener ne gs ne bjk taraftarı... böyle saçma salak kampanyalara para kaptırmasın.
    yüz vermeyin oğlum şu yönetimlere. beceremeyen görevi bıraksın, başlarım futboluna.
  • adamın söylemek istediğin gerçekten oldukça açık. amacı 5 liraya göz dikmek değil katılımcı sayısının önemine vurgu yapıyor. bunu anlamamak için aptal olmak gerekir ve ben bu kadar aptal olduğunuzu sanmıyorum. bilinçli bir kötü propaganda var.
  • avrupa'dan transfer yasağı yenmesi ihtimali kendi yarattığı bir durum değil. içinizin pisliğini buraya dökün yine tabi, entrylerden art niyet ayıklamak çok da zor değil.

yakın zamanda fb tv'de güncel mali durumları anlatan, gelecek sezondan beklentileri vereceği bir durum güncellemesi yapması gerekiyor. taraftar yine her konuda üstüne düşeni yapacaktır.
  • taraftardan para istemiş. düşük maaşla çalışıp ta bu klüplere 1 kuruş bile harcayanın aklından şüphe ederim. yöneticiler, futbolcular ne yapıyorlar takım için. sen yazın sıcakta akşama kadar çalışıp bir yerlerinden ter akarken onlar özel yatlarında, dünyanın en güzel yerlerinde tatil yapıyorlar. umurunda mı senin takım için üzüldüğünün. bu bütün takımlar için geçerli. maçınızı seyredin, muhabbetini yapın, arkadaşlarına takılın ama bu klüplere para kazandırmayın. sonra o paralara frey, tarık çamdal gibi oyuncuları alıyorlar.
  • vizyon olarak fenerbahçeye ne yaptığını biri açıklayabilir mi artık? vizyondan geçilmiyor başlık fakat fenerbahçenin ajax olabilmesi için birşey yaptı da biz mi kaçırdık acaba?

not: muslera spor
  • arkadaş vizyon deyip duruyor herkes ama bu vizyonu nerede göstermiş kendisini bir allahın kulu anlatsın. eski kadroyla devam edip parayı altyapıya mı harcadık , stad ve diğer gayrimenkul iyileştirmelerine mi gittik , transfer edilen futbolcular gelecek mi vaad ediyor , marka değeri mi yükseldi ? bunlar yapılamamış , yapılması bir kenara bu hedeflere yönelik 1 adım dahi atılmamış durumda. bunun yanından ilk 3 de oynayan bir fenerbahçeden düşme hattında takılan bir fenerbahçeye dönmemiz, mali politakaşardaki beceriksizlik...
    şimdi burda nerde vizyon biri anlatsın
  • gamsız futbolculara dünyanın parasını döküp taraftardan yardım beklenmesini abes buluyorum.

gerçekten elinden geleni ardına koymayan , aldığı parayı hakeden futbolcuları ve teknik heyeti görmüş olsam zerre dert etmem. sigaram içkim yok derim ki 1 aylık sigara parasını verdim gitti.

mantığım böyle düşünüyor ama vicdanım el vermiyor.

kulübün bazı işlerini yapıyoruz. geçtiğimiz günlerde verdiğimiz teklif kabul edildi. ustalar gitti beklediğimden daha hızlı biçimde işi yaptılar.
    misal bin liraya anlaştığımız işi yarısına fatura ettim. aklıma alper potuk un maaşı geldi ama ne yapalım:
    yaşaaaa fenerbahçe !
hesabın var mı? giriş yap