• alişan'ın instagram hesabından duyurduğu olay. ahahaha. terliklerini getirecek, daha az alımlı birini bulur artık.

hanımlığıyla hatırlayacağım
  • nasıl nasıl üzüldüm anlatamam. olacak iş değil. halbuki esra nın ustalık eseri olacaktı ama olmadı, olamadı. buna sebep olan bütün etkenleri allah a havale ediyorum. burada, orta yaşlı bir adamın ayaklarının gururuyla oynanmıştır. eyyy sözlükçüler sorarım size şimdi kim ısıtacak bu ayacıkları? kim yıkayacak? bu ayacıkların sonu ne olacak bana söyler misiniz?
    çok dertliyim. inanılmaz dertliyim. bugün iş miş yok bana çalışamam. motivasyonum inanılmaz düştü.
  • (bkz: alişan'ın nişanlısını gömmesi)
    (bkz: doğal seçilim)

bir densizin genlerini aktaracak (ve soyadını taşıyacak erkek) çocuğu doğurtmak için girdiği yolun uzamasıdır. umarım bu nezaket ve saygıdan nasibi almamış adamla evlecek bir kadın yoktur da üreyip çoğalamaz.
  • reklam kokan hareketler. entersan ki esra erol da aynı zaman diliminde yayına başladı. demem o ki programına çağırır bunları, konuşturur barıştırır yeni albümden şarkılar söylenir projelerden bahsedilir , istiklal marşı ve kapanış. ben yorlamam bu kadar.
  • dün geceden beri gözlerime gram uyku girmedi, allah'ım nasıl böyle bi şey olabilir halen aklım almıyo kafayı yicem böyle bi şey olamaz,benzin döküp kendimi yakmak istiyorum,bu kadar yakışan bir çift nasıl ayrılabilir,mynmar arakan,kadına şiddet,asgari ücret,geçim sıkıntısı,6 eylül akaryakıt zammı ve daha bir çok mesele inanın ki umrumda bile değil,lütfen kampanya başlatalım arkadaşlar yoksa ben bu acı ile yaşayamıyacağım.
  • "ya da" ve "iddia" yazmayı bir bilse belki evlenirlerdi.

"maalesef"i de yazamamış.
  • pr kotası doldu demek ki, ceplerde boş yer kalmadı. yalnız elimizde ekselanslarına verdiği sözü tutamayan bir adet alişan varken, uzun bir zahmet sürgün etsin şunu da ülkece bundan kurtulalım!
  • isabet olmuş kıza yazık olurdu.
  • alişan ve eda erol'un bile ayrıldığı bu dünyada biz senle mutlu olmazdık zaten gülüm. şok oldum amk su filan atın suratıma.
hesabın var mı? giriş yap