• alkollüyken diyor alkol alırken değil.

seks elbette.
  • insanlarla iletişim. gerek çocukken yaşadığım aile içi şiddet, gerek aynı dönemde yaşadığım sokakta taciz vakaları yüzünden ömrüm insanlardan korkarak geçiyor. içmeye başlayana kadar hayatımın her anında korku olduğunu farketmemiştim. bir kere kafam bozuktu, işyerinde gizli gizli iki bira içtim. kafam resmen netleşti, işimi daha iyi yaptım, her şeyi daha iyi algıladım. telefon fobim var, tıkır tıkır açıp konuştum. işimden bile daha az nefret ettim. dışarı çıkınca da öyle. 2 bira ile o korku dağılıyor, benim dilim çözülüyor, muhabbeti keyifli bir insan oluyorum. hani beni böyle sürekli iki bira kafasında tutacak bir formül olsa hayatım ne güzel olurdu.
  • dans etmek. ayıkken hoplayıp zıplayınca kendimden utanıyorum ama iki bira içince aman sabahlar olmasın oturmaya mı geldik.
  • türkiye.

(bkz: içmeden çekilmiyorsun)
  • alkol.

sağlam kafayla tadı pek güzel gelmiyor. içtikçe tadı güzelleşiyor meretin.
  • (bkz: midye)

çok klişe ama "yanlış diyorsun" diyeni de çıkmaz.
  • alkol duygu amplifikatörüdür.

bunu da önce duyguları bastıran, kontrol etmeyi emreden sosyal kabul geriliminin hep var olan arka plan gürültüsünü kısarak yapar. biraz mekanik bakıp duygu hayvan yanımız, düşünce insan yanımız diye şörölöp basitleştirmeyi seviyorum. bi de duygu niye kız ismi ya.. naif kız ismi hem de. duygu denince çiçek böcek sevgi falan anlaşılıyo demek direkt. nefret de bi duygu oysa, şiddet isteği de, öfke de, kin de... mesela salı çalıştığım şirketin insan kaynakları müdürünü öldürmemiş olmam düşünen insan yanımın dirayetli olması sayesindedir. hisseden hayvan yanım dişine kadar öyle bi şiddet isteğiyle dolup taşmıştı ki, homer’ın bart’ın boğazını sıktığı gibi boğazına yapışıp kadını silkeleye silkeleye ulurdu insan yanım onu bürrşş şşşş diye sakinleştirmeseydi. o düşünen insan yanımız ki çok neşeli bile olsak iş yerinde masaya çıkıp göbek atmamızı engelliyor, çok neşeliyim ama? (olmaz, millet ne der...) terk eden sevgiliye affet beni necluuaaa diye mesaj atmamızı engelliyor. çok özledim çok pişmanım ama? (olmaz. gurursuz der) ik müdürünü çıplak elle boğmamızı engelliyor (o yüzden insan yanıma ben de çok kırgınım)

alkol napıyor işte? bu ince dudaklı, eli cetvelli, baston yutmuş gibi dimdik bizi kesen düşünen yanımızın sesini kısıyor. tonmeister gibi. böyle tuşları kaydırıyor aşağıya... tazmanya canavarı duygulara daha ellemedi, sadece cetvelli lise öğretmeninin sesini biraz kıstı. hop her şey aynı, akıl yerinde, kendinin farkındasın ama yer çekimi sanki 9 kg/m2’ye inmiş gibi bi gevşeme geliyor, bi mutluluk böyle... o ulu iki bira eşiği burası işte. devamında alkole devam edersen yavaş yavaş düşüncenin sesini biraz daha kısarken duyguların sesini açmaya başlıyor. ikisinin kafa kafaya geldiği yer çakırkeyiflik, düşüncelerin tam mute’u küfelik, küfelilik... küfeliklilik oluyor.

alkollüyken çok daha fazla tadına varılan şey insanın bizzat kendisi yani. yargılayıcı ip dudak süper egosu bağırıp çağırıyor belki hala ama alkol sesini kıstığı için duyulmaz oldukça insan kendinden pek bir hoşnut olmaya başlıyor. kendi olmanın tadına varıyor. o yüzden her daim kontrollü içip asla ve kat’a sarhoş olmayan insanları hiç sevemiyorum. olduruldukları kendiye o kadar çakılmış ki öz kendiye yabancılaşmış onu kaybetmiş kimseler gibi geliyor onlar. mr hyde’sız sıkıcı doktorlar yani. içip içip bilinçsizliğe kadar gidip dağılan insanlara da üzülüyorum. onların da ilkinden farkı yok gibi aslında, daha cesur olsalar da onlar da kovalayan değil kaçan çünkü. öz kendiye varmayı değil olduruldukları kendiden kaçmayı istiyorlar tek, nefesleri bitene kadar deli dana gibi
    koşarak onu yapıyorlar.

neyse işte alkollüyken çok daha fazla tadına varılan bir numaralı şey olduğun kişi olmak bence. tadına vara vara olduğun kişi olmak.... iki numarada da kesinlikle çıplak elle ik müdürü gırtlaklamak. kim bilir nasıl zevklidir... hatta bak şu an saat 7 falan olsa dayanır bu kafayla onu da yapardım yarın zaten işte son günüm. yapmacık yapmacık gülümseyerek çok üzüldük gittinezaağ derken gırrrhh kııhhkkkk
  • (bkz: kokoreç)

hafif acılı, olsa da yesek...
  • sevişmek yazan çıksın. yeter.
hesabın var mı? giriş yap