• neyle karşı karşıya olduğumuzu bilelim;

36 dakikaya oranlandığında bu sezon yakaladığı

+18 sayı, +9 ribaund, +5 asist, +2 top çalma, +1 blok ortalamaları nba tarihinde ilk kez geçiliyor. çaylak yılında all around istatistiklerini sallayan 19 yaşındaki bir oyuncudan bahsediyoruz. tarihte alperen'in istatistiklerine en çok yaklaşan oyuncu ise scottie pippen.
  • shaq: ben ne alaka amk?

shaq ile basket oynamak dışında ortak noktası bulunmayan sepetçi.
  • yetenek ve teknik olarak gelmiş(gelecek) geçmiş en iyi türk oyuncudur.
  • biraz savruk geldi bu çocuk bana, özgüveni yerinde ama kolay top kaybediyor. eski yıldız oyuncuları bol bol izlemeli.
  • bu boyutlarda dripling tehtidi olan oyuncunun bir canavara dönüşmesi için orta mesafe ve post uplarının da tehtide dönüşmesi lazım. yaz döneminde milli takıma gelmez de bireysel çalışmalarına devam ederse bu çok uzak değil.
  • gurur duyuyorum izlerken. devam et canım kardeşim, çok daha iyi olacaksın.
  • çok farklı bir oyuncu mevcut iststistiklerini istikrarlı bir şekilde devam ettirebilirse önümüzde ki yıllara damga vurar
  • adamım 10 senelik nba oyuncusu gibi oynuyor.

ov yee man. ov yee. ov yee. sana puanım doğuz kankam.
  • bir çok türk farkında değil ama dünya çapında çok büyük bir yıldız doğuyor. umut edelim siyasal islamcıların defolduğu, eurovision'da finallere kalan, rock'n coke gibi festivallerin olduğu, alkol reklamlarının yasak olmadığı, kişisel özgürlüklere karışılmadığı bir ülkede gurur duyacağımız basketbolcumuzu izlerken daha da keyiflenelim.
  • nazar değmesin diye hiçbir yerde övmediğim, sessizce dünyanın her yerinden insanların twitter'da kendisini övmesini izlediğim wonderkid. ayağına taş değmemesini istediğim yegane sporcumuz.
hesabın var mı? giriş yap