• kanaatimce albümün zayıf halkası. bana göre olmasa da olurmuş.

yalnız şunu ifade etmeliyim ki; başlığı altındaki olumlu yorumları görünce çok sevindim. çünkü benim beğenmediğim bir şarkıyı başkaları albümün en iyisi ilan edecek kadar beğenmişse bu, hardwired... to self-destruct'un çok başarılı bir albüm olduğunu gösteriyor. ki benim kanaatim de o yönde.
  • mükemmel bir introya sahip metallica şarkısı, black sabbath havası hakim şarkıda. muazzam riffler ve sözler var.
  • benim load/reload dönemi bir atmosfer hissettiğim müthiş şarkı. deseler ki reload sırasında kaydettik ama albüme koymadık bu güne kısmetmiş, inanırım.
  • albümün en güzel şakılarından here comes revenge'ın bitişiyle efsanevi introsu birleşince bildiğin voltran oluşuyor. kubrick filmi sekansı gibi mübarek.
  • resmen demişler ki albümü ağır taş metal yapalım. yeminle tatatata diye girip sonrasında aheste ritme getirmeleri falan fena tuş ediyor. sanki fake atıyorlar hızlanacaz sandınız dimi yarraklar diyerek. arada megadeth tarzı kısımlar da şarkının bonusu.
  • başıma bir şey gelmeyecekse, ara bölümlerinde eski düşmanları ve ezeli dostları megadeth'e selam gönderildiğini düşündüğüm şarkı. solosu falan da gayet iyi. ayrıca james'in kahkaha attığı bölüm, dinleyenleri de güldürmedi değil.
  • metallica'nın yer yer megadeth'çilik oynadığı bir parçadır.
  • albümdeki şahane şarkılardan biri. en catchy solo'lardan biri bu parçada. çok keyifli. şahane.
  • sanki reload'a koymamışlar ve ellerinde bekletmişler şarkıyı yıllarca ve bu albüme eklemişler gibi bir şarkı.
  • resmen of wolf and man'in kardeşi.
hesabın var mı? giriş yap