• benim ortokul arkadasimmis.. yok soledi.. mutlu oldum..
    naber esin? ben gokcen :)
  • amandine michel tournier adlı yazarın amandine ve iki bahçe adlı öyküsünün kahramanıdır. amandine adlı minik kızımız kedisinin peşine takılıp yan bahçeye adımını atar ve belasını bulur...
    (bkz: michel tournier)
  • kocaman gözlü sevimli şey, sokak kedilerine yardım bürosu, çabuk hasta olan hassas bünye, bende keyif verici madde etkisi yapan metabolizma, arkadaşlarının bi tanesi kişi, yeşil ve maviyle uyumlu renk, açık zihin, geniş karakter, telefonda sesi duyulası yegane varlıklardan...
  • çok tatlı bir müzik yapan isveçli keltik/folk grubu. this is where our hearts collide adında pek güzel bir albümleri vardır, hafiften hüzünlü, bol bol keman ve akustik gitar içeren.

http://www.amandinemusic.com/
  • 2006 haziranında beni enrique iglesias dinlerken yakalamış kişidir. söz konusu tarihten itibaren yaptığımız görüşmelerde gerek ses tonu ve gerek bakışlarında "nooldu maltozor sağda solda nası dinliyosunuz böyle oğlan işi şeyleri diye milleti çemkiriyodun" iması yakaladığımdan (ya da bu sadece benim kuruntum bilemiyorum) aramaya çekindiğim kişidir. ohh be söyledim rahatladım!
  • ceylan intercontinental hotel içerisinde yer alan bir pastane. çikolataları ve pastaları enfestir.
  • godivanın bir çikolata çeşidinin ismi. içinde siyah veya sütlü çikolata, fındık pralin'i, ve bir tam badem vardır.
  • saçlarını kestirmiş. taş olmuş ayıptır soylemesi!

(bkz: benden soylemesi)
  • bilgisayar karşısına geçtiği zaman çevredeki tüm uyarıcılara duyularını kapatıp yarım saat sonra tepki veren konsantre kişilik. türk telekom çalışanları ve sapıklara derslerini verme hususunda uzmanlaşmıştır kendisi. ha bi de güzeldir, süper muhabbeti vardır.
  • kendisi keyif verici madde kıvamında bir insandır. buradan narkotik şubeye sesleniyorum söylemedi demeyin.
hesabın var mı? giriş yap