• vfb stuttgart'in 1987 dogumlu umit milli sag beki. 2000 yilindan beri vfb formasi giymektedir. 2006 itibari ile de a takim kadrosunda yer almaktadir. oynadigi futbol ile gelecek vaat etmektedir. 27 kasim 2007'de yapilan sampiyonlar ligi macinda dizinden sakatlanmis ve kalan ilk yari maclari icin sezonu kapatmistir.
  • transferine inanmak istediğim futbolcu. ondan takımı alıp şampiyon yapmasını beklemiyorum sabri'yi yedek bıraksın yeter.
  • gerçekleşmesi durumunda, önceki sezondaki harry kewell transferine rağmen türkcell süper lig dahilinde kitleleri en çok şaşırtacak transfer olacaktır..
  • u21 avrupa futbol şampiyonası'nda kupayı kaldıran almanya'nın gonzalo castro ve mesut özil'le birlikte en çok dikkat çeken isimlerinden biriydi.
  • 5 subat 1986 dogumlu solak alman tenisci ya da 13 mart 1987 dogumlu alman sag bek.

tenisci olan bu hafta allianz suisse open gstaad turnuvasinda final oynayip atp siralamasinda 39. siraya yukseldi.

futbolcu olanin adi ise bu aralar fiorentina'ya transfer dedikodulariyla aniliyor.

sozlukte boyle birden fazla anlam tasiyan kavramlar, ayni ismi paylasan tonilerin basliklarinin karman corman olmasina hep uzulmusumdur. daha kotusu, cogunlukla bir toni digerinden daha populer, el elden ustun oldugu icin diger toninin 2 entrysi 157 entry arasinda kaybolur gider. buna da o kadar kil olurum ki simdi durduk yere sinirlendim bile.

bu baslikta tatli bir cekisme olabilir mi acaba diye dusundum simdi, entryler bir ona bir buna gitse, eurovizyon tadinda bir heyecan olsa... 3 saniye sonra tenisci olandan cacik olmayacagini hatirladigim icin bu entry de burda bitsin.
  • hoffenheim´da bütün takim gibi vasat bir sezon geciren, bunun dolayinda hic kimsenin hatta kuvvetle ihtimal kendisinin bile anlamadigi bir sekilde alman milli futbol takiminin 2010 dünya kupasi aday kadrosuna cagrilan sag bek.
  • 2010 gerry weber openda , 3 numaralı seri başı youznyi rahat eleyen nicholas kiefer`i 3 set sonunda yenen,solak, ters ground strokelu alman tenisçi. çeyrek finalde hewitt`i de saf dışı etmesini bekliyorum .bence servis mekaniğinde bir sorun var , çok efor gerektiriyor. 5 setlik maçlarda raketinin ağırlığını, zamanında goran ivanisevic`in de ifade ettiği gibi 10kg hissedebilir.
  • joachim löw tarafindan sakatliklardan sonra dünya kupasi aday kadrosundan cikartilan tek isim olmustur. cok isabetli bir karardir.
  • rus kökenli alman topcu.
  • (bkz: bek gibi bek)
hesabın var mı? giriş yap