• annesi ölmüşse asıl o zaman olmaz.

hiç mi psycho filmini izlemedin? norman bates kimdir biliyor musun?

t: cevabı hayır olan sorunsal. bir insan ya annesine düşkün ana kuzusudur ya da evlenecek erkektir, ikisi bir arada olmaz.
  • annesinden sır saklayamayan bir erkeğin özel hayatı olamaz, bir kadının ise anne olarak özellikle oğlan çocuğu yetiştirirken dikkat etmesi gereken şeylerin en başında çocuğuna mahremiyetini korumasını öğretmek gelir, gerekirse kendinden bile,
    nitekim sağlıklı bir nesil ancak bu şekilde devam edebilir
  • evlenilmez. annesi ile eşi arasında dengeyi kuramaz. anneci erkeklerden uzak durun, valla çok üzülürsünüz.
  • bizim türk kadınları genelde çaçaron oluyor.bence evlenmeyin kızlar, eşinizin anasıyla sürekli kavga edersiniz
  • annesine düşkünlüğünün ne tarz olduğu ile ilgilidir.
    bir tanıdığımın kocası banyoda annesine sırtını keseletiyordu. 36 yaşındaki adamı anası yıkayıp yuğuyorsa çüş o düşkünlüğü,sapkın bir durumdur.

ama anasına değer veriyor,koruyup kolluyor,annesi ile eşi arasındaki farkı ve dengeyi biliyor ona sevgi saygı duyuyorsa evlenilir elbette.

kadına değer veren,kadın kıymeti bilerek yetiştirilen kadına saygılı erkektir.

ıyi eş, iyi dost,iyi baba olur.
  • annesine yanaş.

evlenmeyi düşündüğünüz erkeğin dinamik aile ilişkileri büyük bilmeceler barındırır.
  • bir erkek olarak söylüyorum asla asla asla evlenilmez. tam bir mal oluyorlar
  • müstakbel eşime göre annesi birinci sırada, ben ikinci sıradaymışım. ha s*ktir ordan diyorum ve çekiliyorum. artık o bir ex-müstakbel eş. annesinin kucağına dönebilir.

edit: konuştuk konuyu. dedi ki, elbette annemin yeri ayrı, senin yerin ayrı. konu böylece kapandı. devam.
  • kızlar osmanlı sarayında bile en yüksek kadın makamı valide sultan makamıydı.
  • evlenilmez çünkü çoğu kayınvalide bu durumu gelinine karşı koz olarak kullanır. bu gözler, kulaklar yeni doğum yapmış gelinine "bak şimdi oğlum nasıl seni kapıya koyacak” diyerek oğluna “ya o gider bu evden ya ben” dediğini duydu. dediği ev, gelinindi. *

yapmayın kızkardeşlerim, başınız yanar.

edit: arkadaşlar olayı kuzenim yaşadı ve henüz kırkı çıkmamış bebeğiyle boşandı. kocası da anasıyla yaşıyor son duyumuma göre.
hesabın var mı? giriş yap