• hdr olacaktır.
  • hdr desteklediği için tv yayınlarını kendiliğinden instagram filtreli hale getiriyor sanırım.

ve bu da ilk olarak abd ve kanada'da sunulacak. ikinci fazda 6 ülke daha ekleniyor, ancak tr elbette ki aralarında yok.
  • an itibarı ile 4k yı dünyada ilk kez tanıtır gibi normal yayın vs 4k yayın gösterilip ardından 4k nın üstüne snapseed hdr giydirilmiş modeldir. brava güzel teknolojia.
  • sadece hdr degil dolby vision destekleyen tv'lerde direk bu formata upgrade ediyor. ayrica itunes'da daha once aldigini filmler ototmatik olarak hdr yada dolby vision'a yukselitliyor. 4k hdr filmler diger media'larda $29.99'a satilirken apple tv'de standart $19-22 civarinda. bu buyuk bir avantaj. evet piyasada baska 4k cihazlar var bence apple tv en saglam calisani en kalitelisi diyebilirm.
  • yaklaşık 3 aylık kullanıcı olarak deneyimlerimi paylaşayım,

kullanımı apple ürünlerine alışkınsanız çok basit.

internetinizin hızı ve kotası yeterli ise tv ye hiç ihtiyaç duymuyorsunuz.

filmlerin fiyatları gayet uygun zira ülkemizdeki kısıtlı blu-ray disklerin yasal fiyatları çok fazla. filmlerin kiralama kısmını hiç söylemiyorum bile.

uygulamalar gayet yeterli özellikle puhutv, blu tv, turkcell tv+, netflix her medya ihtiyacınızı karşılıyor.

ayrıca gerçekten kaliteli içerik istiyorsanız biraz paraya kıyıp hem bu alete, hem uygulama üyeliklerine, hem de internetinize para harcamanız gerekecek.

hiçbirşey yapmasanız bile youtube'da bulunan 4k videolar veya podcast keyfinizi yerine getirebilir.
  • aliexpress'ten kumandasina seffaf kilif almayin. fazla sardigi icin dokunmatik kismina basiliymis gibi oluyor, tuslar duzgun calismiyor.
  • (bkz: dolby atmos)
  • birisi kiliftan bahsetmis cok guldum cok sagol ..yahu kumamdaya kilif takan mi kaldi artik hele hele son cikan apple tv’nin kumandasina takilamaz ki...dokunmatik bir kere...puhahahha
  • geçenlerde aldığım apple ürünü. ancak vestel 65inc televizyonum destekliyor mu 4k bir türlü emin olamadım. meretin adını seri numarasınıda bulamıyorum vestel adeta bir sır gibi saklamış sanırım bunu çünkü ne tv ayarlarında ne de sağında solunda yazmamakta, belki de ben bulamadım gerçi bilemiyorum.
  • (bkz: vizyon)
hesabın var mı? giriş yap