• insanlığın düşebileceği son noktalardan zannediyorum.

çocuk bu insanlıktan nasibini almamış taksici, çocuk!

arabasına kartopu geldi diye küçücük bir çocuğu taksisiyle ters yönde giderek kovalıyor insanlıktan nasibini alamamış yaratık. hem çocuğu ölesiye korkutarak hem de o anda trafikte olan yüzlerce kişinin hayatını riske atarak.

garibim yusuf korkarak kaçarken bir arabanın altında kalıyor.

peki bu delikanlılığı çocuğa söken taksici ve ondan bir farkı olmayan yusuf'un altında can verdiği arabanın şoförü ne yapıyor? çocuğu orada kanlar içinde bırakıp kaçıyor.

yusuf, hayatının son anlarında arabayla kovalanarak korka korka can vermiş bir çocuk. iki tane korkak ise halen aranıyor.

ne desem gg.

http://gundem.milliyet.com.tr/…/1807010/default.htm

bir çocuğun ölümüyle sonuçlanmıştır.

ne bekliyordunuz?
  • ulan direksiyon başında yaptıkları yetmiyormuş gibi, arabadan inerek de insanlara zarar vermeye başladı bu haysiyetsizler. hayır yani, el kadar çocuk anana sövse n'olur sövmese n'olur lan? çocuk olm o daha! yazık günah küçücük çocuğa. allah'ından bulsun cibiliyetsiz!
  • insanda çocuk sahibi olma isteğini her gün biraz daha törpüleyen olaylardan biri. dışarısı bu kadar manyak kaynıyor ve yaptıkları hiçbir şey cezalandırılmıyor.

olur canım olur yaparız 3 tane.
  • habere tıklayıp okumaya cesaretim bile yok.
    "yok artık, gerçek olamaz, tamamen uydurma, yalan bi haberdir" diye kendimi ikna etmeye çalışıyorum.
    bir insan bu kadar canavar olabilir mi? ya da bu hareketi yapan birine insan denilebilir mi?
  • arabayla çocuk kovalamak! üstelik sebebin kartopu olması!! aklım, beynim ve vicdanımın almadığı, içerisinde 1 damla dahi insanlık olan adamın yapmayacağı olay..

kar, kartopu ve çocuk.. bu 3'ü nerede, nasıl ve ne şekilde insanı rahatsız edebilir. arabaya gelen kartopunda sinirden ters yöne girecek kadar çıldırmak için nasıl bir psikopat olmak lazım? sen insanmısın be hey şerefsiz!!
  • yakalanması için çevre esnafın güvenlik kameraları inceleniyormuş. bulununca ne olacak? elbette ki hiçbir şey! önce tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacak, sonra da unutulup gidecek ve tahliye olacak. olan 11 yaşındaki cana, annesine ve babasına olacak. ülkemizde magandalığa verilen bir ceza olmadığı için ibret anlamında bir sonuç ortaya çıkmayacak, ertesi gün başka bir yerde başka bir çocuk yoldan geçen adama kar topu attığı için öldürülesiye dövülecek, hayat böyle akıp gidecek.

edit:seksenalti reyiz' in uyarısı üzerine imla düzenlemesi.
  • bu ülkede yaşamanın ne kadar zor olduğunu göstermiştir. çok yazık.
    bizde psikopat çok, ne baktın lan diye kavgaya başlayan başka bir millet de yoktur sanırım.
    (bkz: türkiye'de yaşamaktan nefret etme sebepleri)
  • manyak olduk milletçe başka bir izahı yok bunun.
    hiç mi çocuk olmadın da millete kartopu atmadın pezevenk, bir de kaçmış ya.
    tuh ben senin cibiliyetine..
  • magandalığın son hali.
  • yakalandığı zaman kendini savunacak.
    yalan ya da gerçek, mantıklı ya da saçma şeyler diyecek.
    ama önemi yok, sen bir o. çocuğusun dostum ve bu gerçeği hiç bir şey değiştirmeyecek.

jüri sistemi bizde de olmalıydı ve de idam. senin yaptığının cezası acılı bir ölümdür.
    tahammülsüz orospu evlatlarının hepsinin sonu aynı olmalı. senin de, gencecik fidanları sopayla dövüp öldürenin de, peşinde kovalayıp öldürmeyip ama tecavüz edip salıverilenin de.
    hepinizin anasının a..ına kafam girsin.

göedit: daha piyasada bile değil şerefsiz, neyi götümüze girecek amk? küfür görmek mi rahatsız etti?
hesabın var mı? giriş yap