• huzursuz olmak
  • klişe olacak ama aşık olsan duramazsın.

misal ben whatsappta en son ne zaman çevrimiçi olduğuna bakıyorum, instagramda son beğendiği fotoğraflara bakıyorum, son yaptığımız yazışmada geçen kelimeler küçük ünlü uyumuna uyuyor mu inceliyorum. beğendiği fotoğraflarımın listesini çıkardım. ordakiler gibi giyiniyorum. en sevdiği dizileri öğrendim. hepsini izliyorum. en sevdiği yemeğin tarifini buldum, kendi başıma yapmaya çalışıyorum. onun bulunma ihtimali olan yerlerden geçmek için yolumu uzatıyorum. en sevdiği yazar hakkındaki her şeyi öğrendim. onun dokunduğu her nesneyi bel seviyesinin üzerinde tutuyorum. ve daha bir sürü şey.
  • aşkın ilk belirtisi, erkekte çekingenlik, kadında cesaret olur. kadın, erkeğin cesaretine bürünür; erkek, kadının çekingenliğini alır.

(bkz: victor hugo)
  • o konuşurken memelerine değil de ağzının içine bakıyorsan aşıksındır. yalnız cinsel tercihiniz farklı değilse o kişinin karşı cins olmasına özen gösterin. sonra sana uydum mahmut abiyle evlendim diyen bir adamla muhatap olmak istemiyorum.
  • bütün gün arayıp sormadığında kafa atmak istemek
  • her mesaj geldiğinde organlarının yer değiştirme arzusuna şahit olmak
  • aşık olunan kişiden uzak durulur, sonra da benden niye uzak duruyor diye kafa yenir...
  • annenizin 'oglum cikarken $u torbayi da çöpe ativer' diye elinize tutu$turdugu çöp torbasiyle kadiköye gitmek. hatta ve hatta sari dolmuslarda torbayi tuttugunuz elinizle parayi uzatmak ve o an durumu farketmek. official olarak ba$ima bugün gelen hadise.
  • en buyuk belirti ciddi bir sure 31 cekmeye sira gelmemesidir.
    bundan buyuk belirti tanimam.
  • "insan aşık olduğunda şehir değişir" sinan sülün
hesabın var mı? giriş yap