• facebook'da yazıyorsa doğrudur. ayrıca görsel olarak kullanılan hayalet resmi, kesin kanıt niteliğinde. bunun gerçekliğini sorgulayan kafirdir.
  • kirli pijamayla çıktığı astral seyahatte haklı sebeplerle içeri alınmayan bir yolcu. boyutlar arası tura çıkıyorsun adamakıllı giyinseydin ya! hiç mi 8. boyuttaki ihsan beylere saygın yok?

eskiden 5. boyuta bile kravatla çıkılırmış azizim. şamanlar da bozdu kendini. hey gidi hey!
  • facebook zararlı bir platform. fazla facebook'ta kalinca astral mastral derken kafalar uçuyor demek ki.
  • (bkz: uyuşturucu koması)

ek: ayrıca son fotoğrafta bildiğin sf takıp ayılsın diye bir köşeye bırakmışlar. monitörize etmeye dahi gerek duymamışlar. uyanıktır da muhtemelen.
  • dmt kullanan dayının hikayesi.

tropik ormanda yetişen bir ağacın kabukları soyulup saatlerce kaynatılıyor ve ayahuasca içeceği hazırlanıyor. bu içecek sadece doğumda, ölümde ve uyurken açıldığı söylenen pineal bez (epifiz bezi) nin açılmasını ve dmt nin serbest kalmasını sağlıyormuş.

tecrübe eden çok, lsd ötesi bir kafa olduğu, yaşayanların artık kesinlikle ölümden korkmadıkları ve bu dünyaya yabancılaştıkları söyleniyor .

bu hormonun gündelik hayatta bize yasak olduğu çok belli. alkol veya ot içmeye benzemediği kesin

dayının ne yaşadığını ancak kendi bilir.

edit: düzenleme

zorunlu edit : arkadaşlar dmt aşırı tehlikeli ve yasadışı bir madde olarak biliniyor. benim bir tecrübem olmadı. konu ile ilgili detaylı bilgi internette mevcuttur. araştırınız.
    benim yazdıklarım akademik bilgiler değildir. ınternetten derlenmiştir ve doğruluğu muallaktır.

son olarak : sigara ve alkol dahil hiç bir yabancı maddeyi vücudunuza sokmayınız. vücudun normal işleyişini değiştiren maddelerden uzak durunuz.
  • temas x deep astral seyahat tercih edilirse böyle olur tabi. bilen bilir, astral seyahatin metro turizmidir bu firma. muhtemelen valhalla istikametinden gelen minibüs ile çarpışmışlardır. acil şifalar diliyorum, dalga geçilecek konu değil bu.
  • (bkz: #120667326)

bayılıyorum bu kafaya
    yazar burada sizi ters yatırır düz skerler haberiniz olmaz demek istemiş.

(bkz: hayatı masal tadında yaşamak)

uluslararası bir fon var. bu tarz seyahat yapabildiğini ispatlayana 2 milyon dolar veriyorlardı.

yapacağınız çok basit. sizi bir odada bir yatağa yatırıyorlar. odada dolaplardan birinin üzerinde bir kitap var. astral seyahatle yükselip kitabın adına bakıyorsunuz.

uyanınca kitabın adını söylüyorsunuz. hop 2 milyon doları alıp gidiyorsunuz.
    çanta ile veriyorlar cash. başka soru sormadan.

hadi gençler göreyim sizi.

".. adam uçabiliyor, ama mesih olmak aklına gelmiyor. bu yüzden biletli gösteri yapıyor." - cem yılmaz.
  • görseldeki postu okudum. kafamda tek bir soru var, bu dayı dmt yi nereden buldu?
hesabın var mı? giriş yap